برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا محمد: داوران در حق گهر بی عدالتی می کنند، از زمین خودمان دیدم شوت پروین گل شد

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۷ — پانا

کاپیتان گهر گفت: در ۳ هفته گذشته تیم ما خیلی خوب بازی کرده و مستحق شکست نبوده ولی داوران در نهایت بی عدالتی با ما رفتار کردند.


وحدی علیرضا محمد

علیرضا محمد در خصوص تساوی گهر مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و تماشاگران لذت بردند . قبلا هم گفته بودم که تیم ما بازی به بازی بهتر می شود و تیم خیلی خوب و یکدستی داریم. حالا همه به حرفم رسیدند.

وی افزود: تیم ما مقابل پرسپولیس خیلی خوب فوتبال بازی کرد. نیمه اول کمی تحت تاثیر حریف بودیم ولی در نیمه دوم به خود آمدیم و بازی را در دست گرفتیم. ۲ هفته اول حتی تیم ما بهتر از این هم بازی کرد ولی متاسفانه باختیم. بازی با راه آهن ۴، ۵ توپ ما به تیر آنها خورد و باید برنده می شدیم.

کاپیتان گهر تصریح کرد: متاسفانه داوری‌ها در نهایت بی عدالتی با تیم ما رفتار می کنند. از هفته اول تا سوم به ما ضربه زدند. بازی با ملوان یک پنالتی الکی برای آنها گرفت و باختیم. بازی با راه آهن یک پنالتی برای ما اعلام نشد. در این بازی هم که دیدید یک پنالتی مسلم نگرفتند و در مورد گل هم که کل ایران دیدند توپ پروین از خط عبور کرد. باور کنید به زور یک میلیارد هزینه کرده ایم ولی مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس در واقع برنده شدیم.

محمد گفت: من با داور در مورد این گل صحبت کردم و او گفت ندیده. البته تقصیر داور نبود هرچند می توانست ببیند چون من که عقب زمین بودم، این قدر توپ تابلو داخل دروازه رفت که دیدم. کمک داور اول کم کاری کرد و تمرکز نداشت. به هر حال این هم از شانس بد ما بود که در دقایق آخر گل سالم ما دیده نشد. جای تعجب داشت که چطور توپ بیرون آمد.

وی در خصوص اخراج پولادی تاکید کرد: این که اخراج پولادی درست بود یا غلط نمی دانم چون از صحنه دور بودم ولی انصافا تیم ما بعد از اخراج این بازیکن توپ و میدان را در دست گرفت. مهرداد خیلی خوب داشت در خط هافبک بازی می کرد ولی وقتی اخراج شد هافبک پرسپولیس خوابید و تیم ما راحت تر بازی کرد.

مدافع فصل پیش پرسپولیس درباره رویارویی با تیم سابق خود افزود: خیلی سخت بود تا جلوی این هوادارانی که روزی مرا تشویق می کردند، بازی کنم. امیدوارم تیم محبوبم قهرمان شود. مجبور شدم از این تیم بروم ولی همیشه یک پرسپولیسی هستم و خواهم ماند. این تیم برای قهرمان شدن کار سختی دارد چون پاشنه اشیل این تیم خط هافبکش است. آنها مهره های خوبی دارند ولی باید در یارگیری دقت می کردند و یک هافبک دفاعی قدرتمند می گرفتند.

محمد در خصوص کاپیتانی خود گفت: حمید فتحی کاپیتان اول این تیم بود و من کاپیتان دوم. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که او از تیم جدا شد. طبیعی بود که بعد از فتحی من کاپیتان باشم. باید از تماشاگران تیم خود تشکر کنم. واقعا دست تک تک آنها را می بوسم که جانانه تیم را تشویق کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391