برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد مومنی: کربکندی دستیارهای خوبی ندارد

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۳ — ایمنا

بازیکن سابق تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پلی‌اکریل گفت: به نظر من با توجه به نتایج اخیر سپاهان و آرامش بازیکنان این تیم، سپاهان در شهرآورد با پشتوانه بهتری بازی می‌کند.

محمد مومنی&#۱۶۰; پیرامون وضعیت ذوب‌آهن طی ماه‌های گذشته و شرایط این تیم در شهرآورد اصفهان اظهار داشت: من پیگیر نتایج تیم ذوب‌آهن هستم و با توجه به اینکه ذوب‌آهن در ۳ هفته گذشته نتایج خوبی کسب نکرده، حال و هوای مناسبی برای شهرآورد اصفهان ندارد.
وی ادامه داد: به نظر من ذوب‌آهن بد بازی نمی‌کند بلکه بازیکنان این تیم نمی‌توانند تفکرات کربکندی که یکی از مربیان خوب است را در زمین اجرا کنند و دلیل این مسئله استرس بازیکنان است. تفکرات رسول کربکندی به تیم هویت می‌دهد اما به نظر من اشتباهات بازیکنان باعث شده که هویت ذوب‌آهن خدشه‌دار شود چون بازیکنان کنونی ذوب‌آهن تفکرات کربکندی را به خوبی در زمین اجرا نمی‌کنند.
بازیکن سابق ذوب‌آهن گفت: به نظر من کربکندی دستیارهای خوبی هم ندارد و این دستیارها نمی‌توانند به او کمک کنند؛ مربی در طول ۹۰ دقیقه فشار و استرس بالایی دارد و این دستیار مربی است که باید به جای او بر اوضاع کنترل داشته باشد که متاسفانه در ذوب‌آهن این مسئله وجود ندارد.
وی تصریح کرد: یادم می‌آید زمانی که در پلی‌اکریل بازی می‌کردم، پلی‌اکریل، ‌ذوب‌آهن و سپاهان قدرت‌های فوتبال اصفهان بودند و در کنار اینکه با هم رقیب بودند، همبستگی هم داشتند و قدرت فوتبال اصفهان را به رخ دیگر استان‌ها می‌کشاندند.
مومنی اضافه کرد: درست است که ذوب‌آهن به دلیل مشکلات مالی با بحران مواجه شده اما به نظر من ذوب‌آهن، پلی‌اکریل نمی‌شود چون مسئله ذوب‌آهن با پلی‌اکریل فرق دارد و ذهنیتی که در ورزش ذوب‌آهن وجود دارد، با آنچه در پلی‌اکریل و کارکنانش وجود داشت، فرق دارد. فوتبال ذوب‌آهن ریشه‌دار است و به سرنوشت پلی‌اکریل دچار نخواهد شد.
وی با اشاره به شرایط شهرآورد اصفهان بیان داشت: با توجه به اینکه سپاهان در حال حاضر جایگاه بهتری نسبت به ذوب‌آهن دارد، از نظر روحی و روانی با آرامش بیشتری به میدان می‌آید و پشتوانه بیشتری نسبت به ذوب‌آهن دارد اما بازی‌های شهرآورد همیشه شرایط خاصی داشته و مطمئنم ذوب‌آهن هم در شهرآورد عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش می‌گذارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391