برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مربیان محروم حق ارتباط تلفنی ندارند

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۲ — مشرق

براساس دستور العمل جدید سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران مربیان محروم حق هیچ گونه ارتباطی با نیمکت تیم‌هایشان را ندارند.

به نقل از فارس، سازمان لیگ درنامه ای به باشگاه‌ها و هیئت های فوتبال لیگ برتری قوانین مربوط به حضور مربیان در نشست های خبری را ابلاغ کرد. بر این اساس سرمربیانی که بدون دلیل موجه در نشست های خبری قبل و پس از پایان بازی شرکت نکنند مطابق بند ۵۴ قوانین باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و ماده ۲۵ آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه خواهند شد.

فرد متخلف همچنین باید در مدت ۳۰ روز مبلغ جریمه را شخصا به حساب فدراسیون واریز و فیش را ارایه کند در غیر این صورت از حضورش در مسابقات جلوگیری به عمل می آید. سرمربیان محروم هم باید در نشست های خبری قبل و بعد از مسابقه حاضر شوند.

در نامه سازمان لیگ به باشگاه‌ها و هیئت های فوتبال تاکید شده آن دسته از بازیکنان و مربیانی که در محوطه غیرمجاز با خبرنگاران رسانه های گروهی مصاحبه کنند نیز جریمه می شوند. منطقه مجاز منطقه میکس زون است که توسط شرکت تبلیغاتی تعیین شده (از رختکن تیم تا اتوبوس پارک شده) است و بازیکنان باید از این منطقه عبور کنند البته مصاحبه با رسانه‌ها اختیاری است. مربیان تیم‌ها نیز فقط در منطقه میکس زون حق مصاحبه با رسانه‌ها را دارند.

در نامه سازمان لیگ به باشگاه‌ها و هیئت های فوتبال لیگ برتری تاکید شده که مربیان محروم حق برقراری هیچ گونه ارتباطی با نیمکت تیم شان را از طریق تلفن همراه، لپ تاپ و وسایل الکترونیکی و بی سیم را ندارند و در صورت گزارش نماینده سازمان لیگ پرونده وی به کمیته انضباطی ارسال می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391