برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرادی رئیس جدید دپارتمان داوری فوتبال

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۹ — رجا نیوز

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تغییرات دپارتمان داوری را پذیرفت

جلال مرادی

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال پس از اشنایی با وضعیت فعلی کمیته داوران و دپارتمان داوری سرانجام تصمیم خود را برای آغاز تغییرات در این بخش پرمخاطب مدیریت فوتبال ایران گرفت تا در استانه آغاز لیگ دوازدهم بدنه مدیریتی داورای ایران متحول شود، فدراسیون اصفهانیان در حاشیه نشست روز دوشنبه هیات رییسه فدراسیون روز دوشنبه این مساله را با اعضای حاضر در این نشست در میان گذاشت و نفرات مورد نظر خود را به آنها معرفی کرد تا در چند روز پیش رو نفرات مورد نظر از سوی اصفهانیان به عنوان مسوولان جدید داوری معرفی شوند.
به گزارش رجانیوز، به نظر می‌رسد تمام اخباری که طی چند روز پیش در مورد تغییر و تحولات داوری مطرح شد با تایید اعضای پیشنهادی اصفهانیان تحقق پیدا کرد. اینطور که از کمیته داوران خبر می‌رسد چند وقتی است اصفهانیان با حسین عسگری اختلاف پیدا کرده است.

هر چند که غیاثی و عسگری در کلاس توجیهی داوران سعی کردند این اختلافات را تکذیب کنند اما حقیقت آن است که اصفهانیان نمی‌تواند در کنار عسگری کار کند، به همین خاطر نام اعضای پیشنهادی خود «مسعود مرادی، محمد فنایی، اسماعیل صفیری و رضا غیاثی» را به هیات رییسه فدراسیون داد تا آنها در مورد آمدن این افراد تصمیم بگیرند.

گویا هیات رییسه فدراسیون هم روز دوشنبه تشکیل جلسه داده و با اعضای پیشنهادی اصفهانیان موافقت کرده است اما این تمام ماجرا نیست چرا که با آمدن اعضای جدید، دپارتمان داوری زیر نظر آنها باید فعالیت کند اما حسین عسگری که تجربه نشان داده با مرادی میانه خوبی ندارد، با شنیدن این خبر واکنش منفی نشان داده و گفته است که نمی‌تواند با این افراد کار کند. از طرفی هم به غیر از غیاثی، افراد دیگر نیز چندان تمایل به ماندن عسگری ندارند.

با توجه به شرایط پیش آمده و اختلاف طرفین به نظر می‌رسد که عسگری کارش در دپارتمان داوری تمام شده است. همچنین رضا غیاثی نیز تمایلی به کار کردن با نفرات جدید ندارد. اگر شرایط به همین نحو پیش برود، به طور حتم وقتی طی هفته جاری حکم افراد جدید خورده شود، عسگری با کمیته داوران خداحافظی کرده و جای خود را به نفر جدیدی می‌دهد. می‌توان حدس زد که با رفتن عسگری چه کسی جای او را می‌گیرد.

شواهد نشان می‌دهد که تنها گزینه انتخابی برای این پست مسعود مرادی خواهد بود البته مسعود مرادی و محمد فنایی از مسوولان فدراسیون و همچنین اصفهانیان اختیار تام خواسته‌اند، حتی آنها مطرح کرده‌اند اگر اختیار کامل به آنها داده نشود، ظرف دو سه هفته کمیته داوران را ترک می‌کنند اما مسوولان فدراسیون در پاسخ به آنها وعده دادند که اختیار تام به آنها می‌دهند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید هیات رییسه فدراسیون چه زمانی حکم افراد جدید را به آنها ابلاغ می‌کند؟ و با آمدن مسعود مرادی چه تحولاتی در دپارتمان داوری به وجود می‌آید.

فنایی: با شرط می‌آییم

برخلاف مسعود مرادی که ترجیح می‌دهد فعلا سکوت کند اما محمد فنایی به نوعی خبرهای منتشر شده را تایید می‌کند و می‌گوید: «هنوز به صورت رسمی چیزی اعلام نشده است، منتظر نظر هیات رییسه فدراسیون هستیم اما فریدون اصفهانیان در این زمینه با من صحبت کرده است. اگر بخواهیم بیاییم شرط و شروطی داریم و با شرایط فعلی به کمیته داوران نمی‌آییم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391