برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یکی از هزاران مشکل پرسپولیس ۹۱

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۸ — بی‌باک‌نیوز

سامان تنها یک بار از روی نیمکت بازی را شروع کرده و در آن بازی هم خوش شانس بوده که با مصدومیت سوسا خیلی زود به میدان آمده است تا جزو انتخاب های اصلی مانوئل باشد.

تیم پرسپولیس

به نقل از گل: پرسپولیس در چهار بازی گذشته خود فقط و فقط به مدت بیست دقیقه یا شاید کمی بیشتر در نیمه دوم بازی با گهر خوب بوده وگرنه در سایر آن ۳۴۰-۳۳۰ دقیقه دیگر اصلا برایتان سخت نبوده که بخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید یا نگاهتان را جایی غیر از «توپ بازی» و نه فوتبالی که این تیم ظاهرا سرخ ارائه می‌کند بدوزید.حالا بعد از هر بازی پرسپولیس همه از هم می پرسند مشکل این تیم چیست و جالب اینکه با هر تزی که داده می شود و هر تغییری که مانوئل ایجاد می‌کند باز هم تیم هیچ نشانه ای برای امیدوار کردن ندارد.

حالا بعد از باخت به صبا خیلی‌ها به تعطیلات دو هفته ای امیدوارند و اینکه ژوزه عصای جادویی خود را بالاخره از چمدانش بیرون بیاورد اما ظاهرا نه خبری از عصای جادویی اوست و نه اینکه مانوئل در این تعطیلات تیم کاملی را در اختیار خواهد داشت که بخواهد برای هماهنگی اش کاری کند. اما مانوئل در کنفرانس خبری بعد از بازی از مشکلات فنی تیمش عبور کرد و همه چیز را به ترس ربط داد؛ ترسی که باعث می شود تعداد پاس های سالم بازیکنان پرسپولیس به ۴ نرسد، بازیکن باتجربه براحتی و در لحظاتی که تیم دنبال گل خورده است پنالتی بدهد و خبری از فوتبال با طراوت و موقعیت گل هم نشود.

شاید مانوئل مشکل اصلی بازیکنانش را درست درک کرده باشد اما نمی توان از مشکلات فنی این تیم گذشت. مانوئل در هربازی نسبت به بازی قبل ۳-۲ تغییر درترکیب اصلی اش می دهد و همچنان در حال آزمایش نفرات در پست های مختلف است اما او در هر صورت دوست دارد از سامان آقازمانی در هافبک دفاعی بازی بگیرد. سامان تنها یک بار از روی نیمکت بازی را شروع کرده و در آن بازی هم خوش شانس بوده که با مصدومیت سوسا خیلی زود به میدان آمده است تا جزو انتخاب های اصلی مانوئل باشد. اتفاقا سامان مثل همه هم تیمی هایش خوب بازی نمی کند با این تفاوت که سطح فوتبال او در همین حد است و نباید از او انتظار کار فوق العاده ای داشت. حال این سوال پیش می آید که چرا چنین بازیکن متوسطی باید در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی کند اما از سوی دیگر زوم کردن بیش از حد روی او، بازیکنی که نهایت فوتبالش ۵۰ است را به بیست یا سی می رساند.

یکشنبه شب و در طول بازی با صبا هر توپی که سامان لو می داد با انتقاد هایی روبرو می‌شد اما همه آن ستاره های کنار دستی او هم به همان اندازه در خراب کردن بازی پرسپولیس نقش داشتند و به نظر می رسد مشکلات پرسپولیس تنها معطوف به استفاده از یک هافبک دفاعی متوسط نمی شود و مشکلات را باید در سراسر تیم پرسپولیس جست و جو کرد و روی آن مانورداد. مشکلاتی که فعلا زیر سایه ترس و استرس درحال گم شدن است چرا که به نظرمی رسد مطرح کردن مشکل بدنی و ول نکردن بدن‌ها بعد از ۴ بازی کمی غیر منطقی باشد و حتی مخاطب عام فوتبال را هم به نیشخندی تلخ وا دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391