برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویدکیا: بازیکنان صنعت نفت کم کاری نکردند، دلیلی نداشت از کاستا انتقام بگیریم

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۶ — مهر

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هیچکدام از بازیکنان تیم ما در بازی برابر نفت تهران کم کاری نکردند و دریافت ۶ گل برای خودمان هم عجیب بود.

رسول نویدکیا

رسول نویدکیا در خصوص شائبه کم کاری بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت در بازی برابر نفت تهران و احضار چند بازیکن این تیم به کمیته انضباطی، تصریح کرد: بازی با نفت عجیب بود و خودمان هم از نتیجه مسابقه جا خوردیم ولی هیچکدام از بازیکنان ما کم کاری نکردند.

وی افزود: اگر می‌خواستیم در این مسابقه کم کاری کنیم اینقدر مشخص این کار را نمی‌کردیم. یعنی می‌توانستیم از اول مسابقه کم کاری کنیم یا در نیمه اول کلک تیم خودمان را بکنیم نه اینکه در دقایق پایانی دست به این کار بزنیم! ما تا دقیقه ۸۰ عالی کار کردیم و حتی چند موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم.
هافبک صنعت نفت درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم قصد انتقام گرفتن از "کاستا" سرمربی خود را داشته‌اند، تاکید کرد: دلیلی نداشت که بازیکنان بخواهند از کاستا انتقام بگیرند. تمام بازیکنانی که مقابل نفت تهران بازی کردند در مسابقات گذشته هم در ترکیب اصلی قرار داشتند و به همین خاطر نمی‌توان بهانه‌ای برای کم کاری پیدا کرد.

نویدکیا در ادامه مشکل اصلی صنعت نفت را کسب اولین پیروزی عنوان کرد و گفت: تیم ما هیچ مشکلی ندارد، جز اینکه بازیکنان برای بدست آوردن اولین پیروزی استرس دارند. ما باید یک بازی را ببریم تا عصبانیت تماشاگران فروکش کند و بتوانیم روی نوار موفقیت بیفتیم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته در حالی که تا دقایق پایانی با تیجه ۲ بر یک از نفت تهران جلو بود، به یکباره با پنج گل دریافت کرد و در نهایت با ۶ گل مغلوب حریف خود شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391