برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت و خداحافظی بی خانمانان

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۴ — گل

چرا باید جواد نکونام بعنوان یک بازیکن ملی در شرایطی به فوتبال کشور باز گردد که برای قرار گرفتن در تیمی همسطح با تیم سابق خود (پاس مدعی) بنوعی در قالب یک میهمان نا خوانده قرار گیرد

جواد نکونام

روزگاری نچندان دوروقتی از تیم های مطرح ومدعی کشورمان حرفی به میان می آمد نام پاس یکی از قطب های فوتبال ایران زبانزد خاص وعام بود ، سبز وسفید جامگانی که بدلیل حضور موثردر فوتبال این مرز وبوم همیشه نام یادشان در تاریخ فوتبال ایران ماندگار بوده وخواهد بود ، از جبیبی ، کازرانی ،مناجاتی ، حلوایی ، ابراهیم قاسمپور ، حسین فرکی... تا مارکارآغاجانیان ، حکیم زاده ،گروسی ، مدیر روستا ...گرفته تا جواد نکو نام و وحید هاشمیانی که همین چند روز پیش خبر خداحافظی اش را از طریق رسانه‌ها شنیدیم ، اینها همه نشانه های از هویت مجموعه ای بود که برای خود دارای مکتب ومکتبخانه ای بود و در زیر سقف آن بنام باشگاه پاس تهران گرد هم می آمدند ، این مردان توانستند در طول سالیان سال سهم عمده ای را به نام مکتب پاس در کسب افتخارات برای خود وکشورمان نقش آفرینی کنند.
اینک در شرایطی آخرین بازمانده گان فعال این مکتب از فوتبال خدا حافظی کرده ویا به فوتبال داخلی بر می گردد که از این مکتبخانه به نظر تنها اسمی مانده که هیچ تشابهی با آنچکه در تاریخ وگذشته آن در یاد‌ها وخاطره‌ها ثبت شده ندارد ، چرا باید جواد نکونام بعنوان یک بازیکن ملی در شرایطی به فوتبال کشور باز گردد که برای قرار گرفتن در تیمی همسطح با تیم سابق خود ( پاس مدعی ) بنوعی در قالب یک میهمان نا خواند ه قرار بگیرد ؟ چرا امروز هاشمیان با کوله باری از تجربه بین المللی برای هدایت تیم های پایه در تیم پرسپولیس مشغول کار شود ؟ این‌ها و ده‌ها سوال دیگر ماحصل سیاست ی غیر اصولی درسالهای گذشته از واگذاری تیم‌ها به شهرهای مختلف می باشد که در اولین گام لطمه به فوتبال کشور ودر گام دوم لطمه به فوتبال ریشه ای شهر های واگذار شده بوده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391