برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیکبخت : مطمئن باشید برمی گردم

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۷ — گل

روزهای تلخ برای ستاره سابق فوتبال ایران تمامی ندارد . به گزارش سایت گل با قطعیت حذف نام علیرضا نیکبخت واحدی از فهرست تیم گهر او در این باره با بی میلی حرف می زند و می گوید :" قراردادم را با گهر فسخ کردم و دیگر با این تیم نیستم . من از فوتبال دور نخواهم بود و از همیشه آماده تر هستم و فعلا نمی خواهم حرفی بزنم و در این حد می گویم که قراردادم را با گهر فسخ کرده ام اما برمی گردم به فوتبال و آن هم خیلی زود ". نیکبخت که بعد از یک فصل خوب در پیکان قصد داشت خودی نشان بدهد حالا چاره ای جز تمرین اختصاصی تا حل مشکلش ندارد. مشکلی که خودش عقیده دارد حل می شود به هر صورت او معتقد است : "در بهترین شرایط فوتبالی ام هستم و برمی گردم."

روزهای تلخ برای ستاره سابق فوتبال ایران تمامی ندارد .
به گزارش سایت گل با قطعیت حذف نام علیرضا نیکبخت واحدی از فهرست تیم گهر او در این باره با بی میلی حرف می زند و می گوید :" قراردادم را با گهر فسخ کردم و دیگر با این تیم نیستم . من از فوتبال دور نخواهم بود و از همیشه آماده تر هستم و فعلا نمی خواهم حرفی بزنم و در این حد می گویم که قراردادم را با گهر فسخ کرده ام اما برمی گردم به فوتبال و آن هم خیلی زود ".
نیکبخت که بعد از یک فصل خوب در پیکان قصد داشت خودی نشان بدهد حالا چاره ای جز تمرین اختصاصی تا حل مشکلش ندارد. مشکلی که خودش عقیده دارد حل می شود به هر صورت او معتقد است : "در بهترین شرایط فوتبالی ام هستم و برمی گردم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391