برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصرتی: ملی‌ پوش شدن دوباره‌ام محال و غیرممکن نیست

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۷ — قدس‌آنلاین

پرسپولیس در دفاع تیمی مشکل دارد. بازیکنان این تیم به خاطر دست کم گرفتن حریفان، در دفاع تیمی خوب عمل نمی‌کنند و از این رو نمی‌توانند تیم را به نتایج خوبی برسانند

محمد نصرتی

پرسپولیس او را رد کرد تا چند مدافع مطرح و میلیاردی بخرد. مدافعانی که اتفاقا نتوانستند مشکل این تیم در خط دفاعی را مرتفع سازند، اما محمد نصرتی قصد ندارد در این شرایط خودش را به رخ پرسپولیس بکشد و حتی از مدافعان این تیم مقابل نقدها حمایت می‌کند.

شنیده‌ایم تونی اولیویرا برایت تمرینات اختصاصی در نظر گرفته و به دنبال این است تا تو را برای هفته پنجم به آمادگی برساند؟

بله، چند روزی است که پس از پایان تمرین تیم، به صورت انفرادی و اختصاصی هم تمرین می‌کنم تا هرچه سریع‌تر به شرایط بازی برسم.

می‌گویند که سرمربی‌تان اعتقاد خاص و ویژه‌ای به بازی تو دارد و از نظر فنی حسابی مورد تاییدش هستی؟

ایشان واقعا به من لطف دارند. طی این مدت هم تا توانسته‌اند به من روحیه و انگیزه داده‌اند و امیدوارم با بازی‌هایم بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم.

حالا بالاخره به هفته پنجم مسابقات می‌رسی یا نه؟

خوشبختانه به بهبودی کامل رسیده‌ام و مشکل خاصی ندارم و حتی اگر کادر فنی تیم صلاح بدانند می‌توانم ۹۰ دقیقه هم بازی کنم.

طی این چهار هفته، عملکرد تراکتور را چطور دیدی؟ به نظرت تیم‌تان توانسته در این چهار بازی انتظارات را برآورده کند؟

تراکتور در سه بازی اول نشانی از تیم فصل گذشته نداشت و از نظر من در این سه بازی اصلا نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم، اما در بازی با راه‌آهن یک تیم کامل و هماهنگ بودیم و ثابت کردیم تراکتور بازی به بازی بهتر می‌شود.

به نظرت تراکتور این فصل با سرمربی پرتغالی‌اش می‌تواند خودش را در جمع مدعیان قرار بدهد؟

اولیویرا مربی باتجربه و بادانشی هستند. ایشان کارشان را خوب بلدند. تراکتور این فصل هم می‌تواند در جمع مدعیان قرار بگیرد به شرطی که فرصت کافی به اولیویرا داده شود. ایشان اولین سال مربیگری‌شان در ایران را تجربه می‌کنند و برای اثبات توانایی و شایستگی‌هایشان نیاز به زمان دارند.

فکر می‌کنی بتوانی این فصل خودت را از تراکتور به تیم ملی برسانی؟

تمام سعی‌ام این است تا این فصل با درخشش در تراکتور بتوانم خودم را به تیم ملی برسانم. قبول دارم کار سختی در پیش دارم اما ملی‌پوش شدن دوباره‌ام محال و غیرممکن نیست. سال‌ها مدافع فیکس تیم ملی بوده‌ام و اگر بخواهم باز هم می‌توانم به تیم ملی برسم.

کمی درباره پرسپولیس صحبت کنیم. به نظرت در صورت ماندن در پرسپولیس، بدتر از مدافعان تازه وارد این تیم ظاهر می‌شدی که مسوولان باشگاه حاضر به تمدید قراردادت نشدند؟

نامردی است که بخواهم در این وضعیت از پرسپولیس انتقاد کنم. مشکل پرسپولیس مدافعان این تیم نیستند که تمامی اهالی فوتبال روی آنها زوم کرده‌اند.

پس مشکل این تیم چیست؟

پرسپولیس در دفاع تیمی مشکل دارد. بازیکنان این تیم به خاطر دست کم گرفتن حریفان، در دفاع تیمی خوب عمل نمی‌کنند و از این رو نمی‌توانند تیم را به نتایج خوبی برسانند.

آیا می‌توان به آینده این تیم امیدوار بود و آن را یکی از شانس‌های قهرمانی دانست؟

بعید می‌دانم که این تیم بتواند این فصل برای قهرمانی بجنگد.

یعنی حتی در صورت ایجاد تغییر و تحول در کادر فنی پرسپولیس هم این تیم نمی‌تواند برای قهرمانی بجنگد؟

مانوئل خوزه مشکل پرسپولیس نیست. فصل گذشته مصطفی دنیزلی مربی که بسیار گنده‌تر و مطرح‌تر از خوزه بود، در این تیم حضور داشت ولی نتوانست کاری از پیش ببرد. دلیل ناکامی‌های پرسپولیس که از فصل گذشته شروع شده است و این فصل هم ادامه دارد یک مشکل بسیار بزرگ است و حتی برخی از بازیکنان بزرگ این تیم هم در جریان آن هستند.

چرا این مشکل را عنوان نمی‌کنی؟ شاید با مطرح شدن آن مسوولان باشگاه تلاشی در جهت رفع آن کنند.

وظیفه من نیست که این مشکل را عنوان کنم. باید همان بازیکنانی که در حال حاضر هم در پرسپولیس هستند و از این مشکل اطلاع دارند، آن را بازگو کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391