برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هر ماه یک پدیده جدید در پرسپولیس

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۶ — جوان‌آنلاین

محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس همچنان با انرژی به کار و فعالیت مشغول است و با وجود تعطیلی لیگ روی پاست و خبر می سازد.

محمد رویانیان

او که روز گذشته برای تحت سرپرستی گرفتن کودکان یتیم به شیرخوارگاه آمنه رفته بود بعد از اعلام خبر سرپرستی کودکان زیر ۳ سال این مرکز به گل خبر تازه ای می دهد و می گوید : به نظرم این خبر ناقص به سمع و نظر مردم رسیده است چرا که باشگاه پرسپولیس کودکان زیر سه سال تمام شیر خوارگاه های تهران را به سرپرستی گرفته و برنامه بلند مدتی دارد تا این اتفاق خوب را در استانهای محروم و کل کشور گسترش دهد و همچنین برنامه مدرسه فو تبال برای کودکان محروم نیز به زودی اجرا خواهد شد.


وی در ادامه درباره خرید جدید پرسپولیس افزود: این ربطی به کمبودهای باشگاه پرسپولیس ندارد بلکه ما به دنبال جوان گرایی در تیم هستیم و به هواداران قول می دهم تا ۲ سال آینده هر ماه منتظر یک پدیده جدید در پرسپولیس باشید.


اما مهمترین بخش صحبت های رویانیان درباره بحث بدهی های پرسپولیس بود که گفت : من یک سئوال دارم چرا باید بد هی های گذشته پرسپولیس را من پرداخت کنم؟ این مسئله ای است که به وزارت ورزش و دولت ربط دارد و مسئولیت پرداخت بدهی به دست مسئولان این دو نهاد است چرا که مدیران قبلی بدهی های سنگینی به بار آورده اند.


رویانیان در توضیح این ماجرا می گوید : وظیفه من این است که برای دوران خودم فکر درآمد زایی باشم و هزینه های سنگین باشگاه را تامین کنم نه اینکه مدام ماجراهای قبلی را پی بگیرم . امیدوارم که وزارت ورزش در این مورد به باشگاه پرسپولیس کمک کند.


مدیر عامل پرسپولیس که از حادثه زمین لرزه روز گذشته آذربایجان غربی و شرقی ناراحت است با عرض تسلیت این حادثه به مردم دغدار گفت : من دوست ندارم که ریا شود اما باشگاه مردمی پرسپولیس کمک کوچکی را برای هم وطنان عزیزمان ارسال کرده که امیدوارم مورد قبول حق قرار گیرد و از همین جا به خانواده درگذشتگان این حادثه تسلیت عرض می نمایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391