برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین، اولین قربانی لیگ دوازدهم

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۴ — جوان‌آنلاین

تنها دو هفته از لیگ جدید گذشته است اما دو هفته‌ای پر‌حاشیه و پرتنش!گله پشت گله، اعتراض، شعار، از کوره در رفتن‌های زود‌هنگام و عکس‌العمل‌های عجولانه تنها گوشه‌ای از نتیجه این دو هفته بوده است!نتیجه‌ای که البته طی چند روز آینده تغییرات زیادی می‌کند!سرتاسر این دوهفته اعتراض بود و اعتراض و اعتراض.

علی پروین

از اعتراض پروین به کادر فنی پرسپولیس و بهانه‌جویی مانوئل گرفته تا فریاد زدن نام مجیدی روی سکوهای آزادی و شعارهایی که اهوازی‌ها به کادر فنی فولاد و بازیکنانش دادند و فریادهای دایی بر سر داور بازی !
نتیجه بازی‌ها هر چه که هست، خیلی زود فراموش می‌شود اما اعتراض‌ها همچنان پا برجاست!
اعتراض پروین به اولین شکست خانگی پرسپولیس، منجر به حذف پست مدیریت راهبری در پرسپولیس می‌شود. اعتراض هواداران مس به قاسم‌پور، این مربی را علیه مظلومی می‌شوراند:« به لیدر‌ها پول دادند تا شعار بدهند. این مربی در آبادان هم این کارها را می‌کرد، آیا پول آنقدر ارزش دارد که کثیف‌ترین کار را برای آن بکنند؟»دو باخت اخیر مس و تشویق مظلومی، قاسم‌پور را شاکی و جایگاه او را از همین هفته دوم متزلزل کرده!
راه‌آهن، گهر را با نتیجه‌ای پر گل می‌برد اما دایی باز هم دست از اعتراض به داور بر‌نمی‌دارد و برنده و بازنده داور را مقصر می‌دانند. تساوی پیکان و تراکتور به مزاج هواداران تبریزی خوش نمی‌آید و جور آن را باز هم داور باید بکشد و بطری‌هایی که روی سر او هوار می‌شوند و شعارهایی که زیبنده هواداران فوتبال نیست اما داوران سال‌هاست که با شنیدن آن تا استخوان قرمز می‌شوند!
استقلال اولین باخت خود را تجربه می‌کند. باخت در آزادی و باز هم شعار و شعار و شعار. . . . !شعارهایی که رحمتی منکر آن می‌شود، فتح‌الله‌زاده می‌گوید مشکلی با آن ندارد اما از چهره قلعه‌نویی می‌توان فهمید که از شنیدن آن ناراضی است. با این وجود او معتقد است شاگردانش برابر سایپا افتضاح بودند و این شاید به این معنی باشد که او ناراحتی هواداران استقلال را از شکست این تیم درک می‌کند.
اما سوا از تمام نتایجی که طی این دو هفته رقم خورد و برد و باخت‌های پیش‌بینی شده و عجیب و غریب، آنچه هنوز هم ادامه دارد، اعتراض است اعتراض به مربی، بازیکن، داور، نتیجه و... اعتراض‌هایی که اولین بازتاب آن حذف عنوان مدیر راهبری پرسپولیس بود و هنوز مشخص نیست حذف بعدی نوبت چه کسی و از کدام تیم است اما حذف دوم و سوم و حذف‌های بعدی، با توجه به تجربه‌ای که از لیگ و فوتبال ایران داریم، نه عجیب است و نه حتی دور و دیر‌هنگام؛ حذف‌هایی که آنقدر نزدیک است که از همین هفته دوم، خیلی‌ها به صرافت محکم نگه داشتن جایگاهشان افتاده و بیم برکناری به تکاپویشان انداخته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391