برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یکی سلطان را توجیه کند

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۵ — گل

یکی پروین را توجیه کند که خودشان جای توجیه و بهانه را باری مانوئل بازگذاشته اند. خانه ای که از سقف ساخته شده باشد ویران می شود.این اصلا چیز عجیبی نیست

تیم پرسپولیس و تیم فجر سپاسی

علی پروین دادگاه صحرایی اش را روی سکوهای جایگاه ویژه برگزار کرد و حکمی داد که به دفعات داده و آن را بلافاصله تکذیب کرده است« مربی خارجی به درد نمی خورد» یک کلیت و تام گویی خاص سلطان که معلوم نیست مبنایش چیست و از کجا به این نتیجه رسیده است.

علی آقا بهتر از ما می داند که تیم بستن هنر می خواهد. او که در دوران نقل و انتقالات کنار رویانیان بود آیا از وی نپرسید چرا این تیمی که او دارد می بندد بالانس نیست؟ چرا کمتر مهره های سرعتی را در لیست خود دارد؟ چرا با سبک فوتبال ویترینی دنیزلی لیست خروج می نویسد و با استدلال های ایرانی –احساسی فقط «نام» می خرد؟

پروین بهتر از هر کسی می داند که این پرسپولیس کهکشانی تنه به تنه همان تیم بگوویچ در لیگ سوم می زند که خودش در اظهارنظری درباره اش گفته بود« روزهای سخت پرسپولیس هم می رسد» و رسیده بود. تنه به تنه استیل آذینی که در حضور سلطان سقوط کرد. جنس این تیم جور نیست، سرعت انتقال بازی در این تیم مترادف افتضاح است.

او اما حالا دارد همه کاسه کوزه‌ها را بر سر مانوئل خراب می‌کند بی آنکه حافظه اش را غبارروبی کند و یادش بیاید که پرسپولیس خود او مقابل همین فجر و در حضور تماشاگران هواخواه سرخپوشان ۴گل دریافت کرده بود تا از همانجا دقیقا از همانجا پایه های تخت سلطنت چندین ساله پروین بلرزد. آنجا هم مربی خارجی روی نیمکت بود؟

یکی پروین را توجیه کند که خودشان جای توجیه و بهانه را باری مانوئل بازگذاشته اند. خانه ای که از سقف ساخته شده باشد ویران می شود.این اصلا چیز عجیبی نیست و نباید سراغ مستاجر آن خانه رفت بلکه باید یقه معمار و بنایش را گرفت. تیمی که بسته می شود و بعد سرمربی اش انتخاب می شود، تیمی که استراتژی مربی اش در کمیته فنی معلوم نمی شود واز متسو با سبک خاص خودش تا مانوئل و کالدرون با شیوه های متفاوت تر از او به عنوان کاندیداهای جلوس بر صندلی داغ هدایتش مطرح می شوند ودر این میان به ناگاه نام خود علی آقا هم به میان می آید معلوم است که به این روز دچار می شود.

شاید امروز در شکست سرخ‌ها بیش از هر کس ، فوتبال ایران باید خوشحال باشد. فوتبالی که می فهمد نام‌ها را باید فراموش کرد و دل به بنزین سبز بست.این پرسپولیس برای تیم شدن راه درازی در پیش دارد. دراز به اندازه فاصله ای بعید برای فوتبالی شدن رویانیان. دراز به اندازه قدمت استدلال سلطان برای مقابله با مربی خارجی البته غیر از آقا دل بوسکه. دراز به اندازه وجب به وجب فراموش کردن این که بهترین دوران سازندگی و ترانسفر بازیکن در این تیم به زمان یک مرد خارجی به نام استانکو برمی گردد. دراز به اندازه همه کلماتی که می توان در وصف این تیم روی کاغذ ریخت اما درخانه اگر کس است...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391