برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چه کسی حرفهای پروین علیه مهدوی کیا را لو داد

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۳ — قدس آنلاین

حالا سوال این است که چه کسی از میان این ۵ نفر حرف های پروین را رسانه ای کرده است؟ البته خود رویانیان هم در آن جلسه حضور داشته است و بعید نیست که سردار جایی از دهانش پریده باشد و حرف های علی آقا را گفته باشد

آخرین نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با حضور؛پروین، درخشان، پیروانی، وطن خواه و آشتیانی و خود رویانیان اختصاص داشت به نتیجه ای که این تیم دربازی با گهر به دست آورد. در این جلسه خومان اما چند بحث فرعی نیز مطرح شد که از آن جمله می توان به کنارگذاشتن مهدوی کیا ازلیست ۱۸ نفر و اعتراض نصفه و نیمه این بازیکن در رسانه‌ها اشاره داشت. در این جلسه ظاهرا علی پروین حرف هایی علیه مهدوی کیا به زیان آورده است که یک ساعت پس از پایان جلسه این حرف‌ها رسانه ای شده است. حالا سوال این است که چه کسی از میان این ۵ نفر حرف های پروین را رسانه ای کرده است؟ البته خود رویانیان هم در آن جلسه حضور داشته است و بعید نیست که سردار جایی از دهانش پرده باشد و حرف های علی آقا را گفته باشد. با این حال الان همه در میان ۵ عضو کمیته فنی دنبال جاسوس می گردند و معتقدند شخصی از میان این ۵ نفر حرف های علی پروین را به رسانه‌ها گفته تا پروین مقابل مهدوی کیا قراربگیرد. جالب اینکه یک نفر بیش از سایرین مظنون است!از داخل باشگاه سعی می شود ناماین فرد مظنون رسانه ای نشود اما بدون شک همین روزها نام آن شخص برملا خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391