برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حیدری: پرسپولیس برای قراردادهای میلیاردی پول دارد، برای ما ندارد

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۹ — فارس

سپهر حیدری پس از شکایت از باشگاه پرسپولیس گفت:‌ این باشگاه با بازیکنان قراردادهای میلیاردی می‌بندند اما طلب ما را نمی‌دهد.

سپهر حیدری

سپهر حیدری &#۱۶۰;درباره شکایتش از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: حدود دو سال است که ۴۰ درصد قراردادم را نگرفته‌ام. به خاطر ارتباط خوب من با هواداران پرسپولیس پولم را ندادند و در این مدت فقط وعده دادند.

وی خاطرنشان کرد: برخوردهای بسیار بدی بود با من ‌شد. وقتی به باشگاه می‌رفتم بازیکن لیگ یکی را راه می‌دادند اما با من برخوردی می‌کردند که واقعا خجالت می‌کشیدم. دو ساعت در بیرون اتاق آقایان در باشگاه می‌نشستم و هیچ کس وقت نداشت چند دقیقه من را ببیند ولی باز هم به خاطر هواداران پرسپولیس وقتی از باشگاه بیرون می‌آمدم حرفی به زبان نمی‌آوردم و سکوت می‌کردم.

حیدری ادامه داد: رابطه من با هواداران پرسپولیس خیلی نزدیک است اما مجبور شدم شکایت کنم تا بلکه به حق و حقوقم برسم. اگر دست به این کار نمی‌زدم هرگز پولم را نمی‌دادند. خیلی دوست دارم هواداران پرسپولیس این را بدانند سه مسئول باشگاه شامل مسئول حقوقی، قائم مقام باشگاه و یک نفر دیگر وقتی من را می‌دیدند، می‌گفتند فقط پول‌ بازیکنانی را می‌دهیم که از ما شکایت کرده باشند. آنها می‌گفتند فقط بازیکنانی را به سازمان لیگ معرفی می‌کنیم که از آنجا پول خود را بگیرند که از ما شکایت کرده باشند. در واقع خودشان مجبورم کردند که شکایت کنم.

مدافع ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که چقدر از پرسپولیس طلبکار داری گفت:‌ ۱۲۲ میلیون از پرسپولیس طلب دارم. قرارداد من چندان بالا نبود و حتی یک چهارم قراردادم را به خاطر هواداران به این تیم بخشیدم چون ما را جریمه کردند و می‌توانستم این جریمه را که ناحق بود قبول نکنم ولی باز هم سکوت کردم و گفتم اشکالی ندارد. فقط سؤال من از مسئولان باشگاه حال حاضر پرسپولیس این است که پول مهیاست تا بازیکنان میلیاردی به خدمت بگیرید اما پول ندارید طلب من که یک دهم قرارداد بازیکنان میلیاردی است را بدهید؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391