برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چمن مصنوعى، اعتراض پرسپولیس و مشکلات سردارجنگل

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۸ — گل

یکی از مشکلاتی که پس از بر سر کار آمدن مالکان جدید باشگاه داماش رخ داده است دعوا بر سر واگذاری ورزشگاه عضدی به مالک جدید این باشگاه می باشد.

تیم پرسپولیس

تمرینات تیم داماش گیلان پس از شکست از تیم سایپا در کرج در ورزشگاه عضی برگزار می شود این تیم که خود را برای میزبانی از تیم پرسپولیس آماده می نماید به علت مصنوعی بودن چمن ورزشگاه عضدی رشت این تیم تمرینات خود را در این زمین پیگیری می نماید. مصنوعی بودن چمن ورزشگاه عضدی و همچنین سخت بودن بازی برای تیم های میهمان در این نوع زمین باعث شده تا پرسپولیس تهران از سازمان لیگ تقاضا نماید تا بازی این تیم مقابل داماش گیلان در چمن طبیعی ورزشگاه سردار جنگل برگزار شود. حال باید به این نکته توجه نمود که ورزشگاه سردار جنگل آمادگی میزبانی از بازی دو تیم را ندارد این ورزشگاه به علت بازسازی قسمت وی ای پی آن دچار نواقصی می باشد که این نواقص ناشی از برف سال گذشته درروز بازی تیم های داماش و ملوان می باشد که باعث به تعویق افتادن این بازی گردید و تا پایان شهریور ماه امکان بهره برداری از آن وجود نداشته و عملا امکان بازی برای لیگ برتر در آن امکان پذیر نمی باشد.

یکی از مشکلاتی که پس از بر سر کار آمدن مالکان جدید باشگاه داماش رخ داده است دعوا بر سر واگذاری ورزشگاه عضدی به مالک جدید این باشگاه می باشد. مالکان جدید از سازمان تربیت بدنی استان درخواست نموده اند تا این ورزشگاه را در اختیار آنها قرار داده تا آن را مطابق با استاندارد های AFC بازسازی نماید آنها خواسته اند تا با در اختیار قرار دادن ورزشگاه آن را مسقف نموده و همچنین مشکل ورودی این ورزشگاه در ضلع شمالی را حل نمایند. اما در این میان اختلافاتی بر سر واگذاری آن به وجود آمده که باعث گردیده این ورزشگاه کماکان با بعضی از مشکلات دسته و پنجه نرم کند.

ورزشگاه سردار جنگل دارای مشکلات عدیده ای می باشد که یکی از مشکلات ورزشگاه سردار جنگل عدم دسترسی مناسب به آن و همچنین نداشتن مهندسی مناسب فیزیکی برای این ورزشگاه است و امکان رخ دادن حوادثی مانند ورزشگاه انقلاب کرج و یا حوادث سال گذشته تیم های تراکتورسازی و داماش در این ورزشگاه انتظار می رود. این ورزشگاه کپی برداری از یک ورزشگاه طراحی شده برای نواحی خشک بوده و یکی از دلایل فرسوده شدن سریع اسکوربورد این ورزشگاه و مستهلک شدن زود هنگام آن در نظر نگرفتن شرایط اقلیمی برای این ورزشگاه بوده که در هر بازی و پس از بارش باران باید برای بازسازی اسکوربورد آن هزینه های بسیاری خرج شود.

طبق اعلام سازمان لیگ این بازی در ورزشگاه عضدی برگزار خواهد شد اما نکته اینجاست که چرا باید چنین ورزشگاهی در این نقطه از شهر که ۱۵ کیلومتر با شهر فاصله دارد ساخته شده و عملا توانایی برگزاری بازی مناسبی را نداشته باشد. و بعد از هر مدت کوتاهی نیاز به بازسازی دوباره داشته باشد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391