برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسئولان باشگاه پرسپولیس با سازمان بهزیستی استان تهران تفاهم نامه امضا کردند

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۷ — فارس

مسئولان باشگاه پرسپولیس با حضور در شیرخوارگاه آمنه تفاهم نامه ای با سازمان بهزیستی استان تهران امضا کردند.

تیم پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر امروز در شیرخوارگاه آمنه حضور یافتند. در این مراسم علی پروین، رویانیان، آشتیانی، جعفر کاشانی، ‌درخشان و مسئولان فرهنگی باشگاه پرسپولیس و اداره کل بهزیستی استان تهران حضور داشتند.

در این مراسم باشگاه پرسپولیس قراردادی یک ساله با سازمان بهزیستی استان تهران به امضا رساند. در این تفاهم نامه که از امروز به مدت یک سال منعقد شده است باشگاه پرسپولیس تعهد دارد که در خصوص حمایت‌های مادی و معنوی از ۳۰۰ کودک بی سرپرست مقیم در مراکز شیرخوارگاه آمنه حمایت کند.

همچنین باشگاه متعهد شد در خصوص توسعه یا ایجاد امکانات ورزشی و تشویق کودکان به انجام ورزش فوتبال اقدامات لازم را انجام دهد.

برگزاری دوره‌های آموزشی رشته فوتبال با تسهیلات و امکانات مناسب،‌ایجاد مدارس فوتبال تحت پوشش سازمان بهزیستی و باشگاه پرسپولیس به منظور شناسایی استعدادها از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

سازمان بهزیستی نیز تعهداتی را در قبال باشگاه پرسپولیس در ۴ بند در این تفاهم نامه آورده است.

این تفاهم نامه به امضای ولی الله نصر مدیر کل بهزیستی استان تهران و محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس رسید.

حاشیه‌های مراسم امضای این تفاهم نامه را در زیر می‌خوانید:

پروین و رویانیان ساعت ۱۹ در شیرخوارگاه آمنه حضور یافتند و پس از جلسه‌ای کوتاه با یکدیگر در مراسم حضور پیدا کردند.

۱۰ کودک با حضور در اتاق کنفرانس دسته گل‌هایی را به اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس هدیه کردند. پروین و رویانیان نیز هدایایی به این ۱۰ کودک به نمایندگی از سایر کودکان اهدا کردند.

اعضای باشگاه پرسپولیس پس از امضای تفاهم نامه از قسمت‌های مختلف شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391