برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: پرسپولیس از لحاظ فنی مشکلاتی دارد

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — ورزش۳

عضو کمیته فنی پرسپولیس در مورد شایعه حضورش به عنوان مربی در کادر فنی پرسپولیس گفت: هیچ صحبتی در این باره با من نشده است.

حمید درخشان

حمید درخشان در مورد شرایط پرسپولیس گفت: پرسپولیس از لحاظ فنی مشکلاتی دارد که حتما مربی به این مسئله رسیدگی می‌کند. تیم در تعطیلی لیگ تمرینات خوبی انجام خواهد داد و مشکلات را برطرف خواهد کرد.

وی در مورد اینکه تعطیلی لیگ به نفع پرسپولیس شد گفت: مطمئنا این تعطیلی به ما کمک می‌کند و فرصت خوبی تا مشکلات تیم را حل کنیم و به بازسازی نواقص تیم بپردازیم تا در شروع دوباره مسابقات عملکرد خوبی ارائه دهیم.

عضو کمیته فنی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که کمیته فنی چه زمانی برای تعیین جانشین محسن عاشوری تشکیل جلسه می‌دهد و گفته می‌شود او نیز یکی از گزینه‌های اصلی برای حضور در نیمکت است،‌ عنوان کرد: این اتفاق باید سریعا بیفتد تا تیم به مشکلی برنخورد. با من در این مورد تاکنون هیچ صحبتی نشده و این موضوعی است که رسانه‌ها مطرح می‌کنند.

درخشان در مورد اینکه از او به عنوان آلترناتیو مانوئل ژوزه نام برده می‌شود اظهار داشت: من سال‌های قبل هم آلترناتیو بودم؛ سال‌هایی که از من برنامه‌ خواستند و برنامه گرفتند و هیچ اتفاقی نیفتاد. این مسائل همیشه مطرح می‌شود. تاکنون با من برای حضور به عنوان مربی هیچ صحبتی نشده اما اگر چنین پیشنهادی مطرح شود‌ به آن فکر می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391