برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیمات جدید کمیته فرهنگی پرسپولیس

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۵ — ورزش۳

کمیته فرهنگی و اجتماعی باشگاه پرسپولیس پنجاه و یکمین نشست خود را تشکیل داد. در این نشست پیرامون برنامه های این کمیته در فصل جاری تصمیم گیری شد که بخش های مختلف از بازیکنان و هواداران گرفته تا رسانه‌ها را شامل می شد.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت باشگاه، دکتر علیرضا اسماعیلی رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس تصمیمات این کمیته را اعلام کرد:

انتخاب تماشاگر نمونه در هر بازی

وی در ارتباط با تصمیم های اتخاذ شده گفت: بخش مهمی از فعالیت های باشگاه پرسپولیس مربوط به هواداران می شود. آنها سرمایه های واقعی باشگاه هستند و باید به شکل های گوناگون مورد تکریم قرار بگیرند. تشکیل یک تیم قدرتمند با همین نگاه صورت گرفت.

در همین راستا باید در جهت خدمت رسانی به آنها نیز اقدام شود. در این ارتباط مقرر شد از این پس در بازی هایی که میزبان هستیم و تماشاگر نمونه را انتخاب کنیم. کار به این شکل انجام می شود که ما از طریق نماینده های کمیته فرهنگی و کانون هواداران که در جایگاه های مختلف حضور دارند. بهترین نفر در هر جایگاه را انتخاب می کنیم و در نهایت یک گروه از میان کاندیداها، نفر برتر را مشخص خواهد کرد.

معیارهای مشخصی هم برای ارزیابی وجود دارد. مهمترین اصل احترام به تیم حریف است مشارکت در تشویق تیم، بویژه در زمان های پرفشار بازی کنترل رفتار و گفتار از دیگر موارد تعریف شده هستند که ملاک انتخاب قرار می گیرند. نفر برگزیده برای بازی بعدی از تسهیلات ویژه ای برخوردار می شود و میهمان باشگاه خواهد بود.

انتخاب بازیکنان برتر توسط هواداران

دکتر اسماعیلی در ادامه از طرح انتخاب بازیکنان برتر توسط هواداران خبر داد و گفت: از تصمیم گیری های انجام شده، انتخاب برترین های تیم توسط هواداران است. در این طرح هواداران پرسپولیس با مراجعه به سایت باشگاه در نظرسنجی برای بهترین بازیکن زمین و بازیکن با اخلاق شرکت می کنند. در این طرح نه تنها همه هفته بهترین‌ها انتخاب می شوند بلکه با توجه به مجموع امتیازات کسب شده در پایان فصل بهترین بازیکنان پرسپولیس از نظر فنی و اخلاقی تعیین خواهند شد.

فراخوان عکس ورزشی با موضوع اخلاق و فرهنگ

کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس برای فعالیت رسانه ای هم برنامه هایی دارد. دکتر اسماعیلی در این باره تصریح کرد؛ از برنامه های ما فراخوان برای مسابقه عکاسی است که هم عکاسان آماتور و هم عکاسان حرفه ای که در رسانه‌ها فعالیت دارند می توانند در آن شرکت کنند. در این طرح شرکت کنندگان می توانند تصاویر ثبت شده خود در حوزه اخلاق و فرهنگ در ورزش را در مسابقه شرکت دهند. نحوه شرکت در این برنامه اطلاع رسانی خواهد شد و در پایان فصل به سه نفر برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

برنامه های ویژه فرهنگی در ورزشگاه و خارج از آن

رئیس کمیته فرهنگی پرسپولیس در پایان افزود: در این نشست همچنین هماهنگی هایی برای اجرای برنامه های ویژه فرهنگی در ورزشگاه‌ها صورت گرفت. این برنامه در بازی هایی که میزبان خواهیم بود، برای هواداران انجام خواهد شد. این برنامه‌ها در هماهنگی با کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد. همچنین مقرر شده است که خارج از بازی‌ها جشنواره های فرهنگی را به صورت فصلی برگزار کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391