برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هافبک لبنانی مورد توجه پرسپولیس

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۷ — ورزش۳

پرسپولیس در پست هافبک دچار مشکلاتی است واین باشگاه به دنبال جذب بازیکنی در این پست است . رویانیان چند روز قبل از جذب یک هافبک ایرانی و هافبکی خارجی خبرداد .

رسانه های لبنان از توجه پرسپولیس به یکی از ملی پوشان این کشور خبردادند که قراراست در هفته آینده مذاکرات جدی تر انجام شود . این رسا نه‌ها عناون کرده اند که پرسپولیس با یک هافبک لبنانی وارد مذاکره شده است و قصد جذب این بازیکن را دارد و تقریبا دو طرف به توافق رسیده اند . این در حالیست که هنوز باشگاه پرسپولیس خبری از جذب بازیکن لبنانی نداده است . پرسپولیس در پست هافبک دچار مشکلاتی است واین باشگاه به دنبال جذب بازیکنی در این پست است . رویانیان چند روز قبل از جذب یک هافبک ایرانی و هافبکی خارجی خبرداد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391