برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طلسم و خرافه در بازار پرسپولیس!

پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۰ — بی باک

اینکه چرا ستاره های میلیاردی پرسپولیس پس از کلی تمرین هم نمی توانند در تهران گهر زاگرس را ببرند، سؤالی است که میلیاردرهای پرسپولیس را به وادی خرافات کشانده است. استفاده از مفهوم خرافی طلسم شدگی، آن هم از سوی یک بازیکن حرفه ای فوتبال، عجیب تر از تساوی پرسپولیس و گهر است!

مهدی مهدوی‌کیا و تیم پرسپولیس

سریال ناکامی های پرسپولیس، گویا دراین فصل نیز قرار است ادامه یابد. خریدهای میلیاردی محمد رویانیان نیز تاکنون گره ای از کار فروبسته سرخپوشان نگشوده است.
پرسپولیسی‌ها زمانی که استیلی را روی نیمکت مربیگری خود داشتند، حال و روزشان چندان بدتر از دوران دنیزلی نبود. اکنون به نظر می رسد که ژوزه نیز درحال طی کردن راه استیلی و دنیزلی است!
مثلا محسن بنگر پس از تساوی پرسپولیس با گهر گفت: پرسپولیس طلسم شده است.دراین شرایط نمی دانم چه حرفی باید بزنم. آنها یک موقعیت گل داشتند که بعداز ۱۰ نفره شدن ما آن توپ گل شد. در تمام طول بازیگری ام چنین شرایطی را ندیدم. شرایط عجیبی است و انگار طلسم شده ایم.
استفاده از مفهوم خرافی طلسم شدگی، آن هم از سوی یک بازیکن حرفه ای فوتبال، عجیب تر از تساوی پرسپولیس و گهر است!
ما بارها و بارها این جمله را شنیده ایم که فوتبال ورزشی است متکی به علم، جنگندگی و تعصب. علوم موثر در بدنسازی، علم تجزیه و تحلیل تیم خودی و تیم حریف، علم روانشناسی و... که کار یک تیم فوتبال را از نابسامانی به سامان می رسانند.
اما اکنون بازیکن حرفه ای پرسپولیس، که فقط علم نجوم باید مبلغ قراردادش را محاسبه کند(!) از مفهوم خرافی طلسم استفاده می‌کند تا ناکامی تیمش را توجیه کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391