برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

این پرسپولیس کماکان ناامید می‌کند

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۲ — گل

به غیر از اشتباه بچه‌گانه شهاب که شاید خیلی‌ها را یاد گلرهای مبتدی بیاندازد نه یک گلر ملی‌پوش کم‌روحیه، نابود شدن روحیه او بعد از این اشتباه از خود اشتباه بدتر ودردناک‌تر است

تیم پرسپولیس

دویست و هفتاد دقیقه گذشت اما در تمام این بازه زمانی از یک دقیقه به دقیقه بعد هوادار پرسپولیس از این تیم میلیاردی ناامید می‌شود و همه مانده‌اند که این مجموعه پر از ایراد چگونه می‌خواهد در ادامه راه و بازی با تیم‌های سرحال‌تر که در خانه خود خیلی سخت امتیاز می‌دهند گلیمش را از آب بیرون بکشد و برای قهرمانی گام بردارد؟

۱- در پرسپولیس دو اتفاق خوب افتاد؛ یکی باز شدن پای کریم انصاری‌فرد به گل بود و دیگری راه افتادن حسین ماهینی که برخلاف دو بازی قبلی چهار پنج باری نفوذ کرد و چند موقعیت آفرید اما در عوض این دو اتفاق خوب، تعداد نکات منفی آنقدر زیاد است که تیمی مثل گهر اولین امتیازش را مقابل ۷۰ هزار تماشاگر پرسپولیس با بازی نسبتا متعادل و پایاپای و با یک گل سوخته می‌گیرد تا تیم مانوئل از این بازی خارج از خانه و امتیازی که دشت کرده کاملا راضی باشد!

۲ - در تیم پرسپولیس کماکان انتقال بازی از دفاع به حمله خیلی کند و بد انجام می‌شود، تعداد کارهای ترکیبی بین مدافعان کناری با هافبک‌ها و بازیکنان میانی و گوش‌ها با مهاجمان آنقدر ناامیدکننده است که تعداد دفعات تحسین تماشاگران برای یک «تیم ورک» خوب در طول نود دقیقه به پنج بار هم نمی‌رسد. مدافعان میانی که در دفاع قرص و کم‌اشتباهند همچنان از ترس لو دادن توپ راحت‌ترین راه ممکن را پیش می‌گیرند و بدون اینکه هم‌تیمی‌شان را ببینند تا یک حمله پی‌ریزی شود براحتی زیر توپ می‌کشند تا توپ از دروازه تیم‌شان دور و دورتر شود.

۳ - شهاب گردان کماکان اشتباه می‌کند. او در دیدار با فجر و نفت هم اشتباه کرد و توپ از دستش در رفت اما آنجا خوش‌شانس بود که مهاجم حریف قدردان موقعیتش نبود. به غیر از اشتباه بچه‌گانه شهاب که شاید خیلی‌ها را یاد گلرهای مبتدی بیاندازد نه یک گلر ملی‌پوش کم‌روحیه، نابود شدن روحیه او بعد از این اشتباه از خود اشتباه بدتر ودردناک‌تر است.گردان بعد از گاف بزرگش زانو زده و کم مانده اشک بریزد تا با آن ژست مظلومانه جلوی بدوبیراه‌های احتمالی تماشاگران را بگیرد. اما گلری که با یک اشتباه خود را می‌بازد چگونه می‌خواهد در روزهای بزرگ کمک‌حال تیمی باشد که برای قهرمانی حتما حتما یک دروازه‌بان قرص و شش‌دانگ می‌خواهد؟

۴ - فاصله زیاد خطوط سه‌گانه از هم، تعداد کم توپ‌گیری‌ها در میانه میدان، خطا دادن‌های پرشمار از سوی هافبک دفاعی تیم و عدم طراوت و شور در بازی پرسپولیس کماکان دیده می‌شود تا جایی که امروز هوادار سابقا امیدوار پرسپولیس باید امیدوار باشد که در یک مسابقه ظاهرا خارج از خانه یک امتیاز از گهر ته جدولی گرفته و زیاد هم دست خالی نیست.

در این میان باز هم نگاه‌ها به مانوئل دوخته می‌شود که همچنان از فرصت کم، بازی‌های تدارکاتی ناچیز و دیگر دلایل منطقی‌اش می‌نالد و انگار حرجی بر او نیست و فقط باید منتظر بود تا این تیم در آینده درست شود. با این حال به نظر می‌رسد تا درست شدن این تیم و راحت بازی کردنش هوادار پرسپولیس باید با این بازی کم‌طراوت و پر از اشکال کنار بیاید و فقط امیدوار باشد تا در بازی‌های پیش رو اشتباهات حریف بیشتر از اشتباهات تیم خودی شود و نتیجه به‌صورت کاملا اتفاقی به سود تیم مانوئل رقم بخورد تا این مجموعه میلیاردی از نظر امتیاز و رتبه جدول فاصله بعیدی با دیگر تیم‌های سابقا مدعی و جدیدا مدعی پیدا نکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391