برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آغاز فعالیت پرسپولیس در رشته های دیگر:تکواندو، دو و میدانی، کشتی آزاد، کشتی فرنگی یا وزنه برداری

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — گل

پرسپولیس یک نام بزرگ و پرطرفدارترین باشگاه کشور است. این مساله می تواند فرصت‌ها و ظرفیت های تازه ای را ایجاد کند.

حمید درخشان و علی پروین و محمد رویانیان و تیم پرسپولیس

با درخشش ورزشکاران ایرانی در المپیک محمد رویانیان از آغاز فعالیت پرسپولیس در یکی از رشته های کشتی فرنگی، کشتی آزاد، تکواندو یا وزنه برداری در سطح لیگ برتر خبر داد.رویانیان می گوید این کار را برای حمایت از مدال آوران انجام خواهد داد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به جایگاه باشگاه پرسپولیس در میان اقشار جامعه در نظر داریم به منظور انتقال این پتانسیل به سایر رشته های ورزشی، در یکی از رشته های مدال آور المپیک مانند دو و میدانی، کشتی فرنگی، آزاد، تکواندو یا وزنه برداری فعالیت داشته باشیم که به این ترتیب باشگاه پرسپولیس تنها مختص به فوتبال نخواهد بود.

وی ادامه داد: حمایت از تیم ملی یکی از وظایف باشگاه‌ها است. در این راستا چنانچه مسئولان صلاح بدانند ما آمادگی خود را برای تیمداری در یکی از رشته های مورد اشاره، اعلام می کنیم.

رویانیان در ادامه با اشاره به اینکه هدف از این اقدام، ایجاد توجه بیشتر به رشته های مدال آور است، تصریح کرد: پرسپولیس یک نام بزرگ و پرطرفدارترین باشگاه کشور است. این مساله می تواند فرصت‌ها و ظرفیت های تازه ای را ایجاد کند. امیدواریم با این حضور ضمن ایجاد توجه و حساسیت بیشتر نسبت به مسائل دیگر رشته های ورزشی، به حل آنها توسط مسئولان کمک شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد؛ باشگاه پرسپولیس به دنبال تشکیل یک تیم مقتدر در یکی از رشته های یاد شده است و بر همین اساس در کنار استفاده از قهرمانان و مدال آوران المپیکی و جهانی نسبت به سرمایه گذاری روی جوان‌ها نیز اقدام خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391