برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورغلامی: به "بنا" های فوتبال بها نمی دهند، برای مربی وطنی، لیگ را تعطیل می کردند؟

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۵ — پانا

سرمربی ملوان انزلی گفت: ما در فوتبال هم مربیانی امثال محمد بنا داریم ولی آیا آن حمایتی که باید از آنها انجام دهند ، صورت می گیرد؟

فرهاد پورغلامی

فرهاد پورغلامی در خصوص وضعیت تیم ملوان انزلی اظهار داشت: بازیکنان هم شرایط خوبی دارند. می دانیم مقابل استقلال بازی سختی در پیش است به همین خاطر سعی کردیم هم از لحاظ بدنی و هم روحی روانی خود را برای این دیدار سخت آماده کنیم. تنها مشکل تیم این است که نمی توانیم به خاطر ماه رمضان یک بازی تدارکاتی جور کنیم.

وی افزود: وقفه لیگ به نفع هیچ تیمی نیست. همه تیم‌ها در این ۴ هفته آن پتانسیل واقعی خود را بروز ندادند و طبیعی است که تا یکی دو هفته دیگر زمان می برد. شاید اگر مسابقات پشت سر هم بود، شرایط تیم‌ها زودتر به ایده آل می رسید. با این حال باید تاثیر مثبت یا منفی این وقفه را در بازی های آینده ببینیم. امیدوارم این وقفه تاثیر منفی در تیم ما نداشته باشد.

سرمربی ملوان انزلی در خصوص نتایج ۴ هفته گذشته این تیم تصریح کرد: خدا را شکر بعد از این که دیر استارت زدیم نگران بودم که مبادا با شروع لیگ لطمه بخوریم ولی بعد از گذشت ۴ هفته به تیم امیدوار شدم چرا که وقتی بازی به بازی را می بینم، تیم من بهتر شده و اگر این طور پیش برویم زودتر از آنچه فکر می کردم به شرایط خوب می رسیم.

پورغلامی در خصوص لیست تیم ملی گفت: لیست تیم ملی ، نظر کرش بوده و قابل احترام ولی از تیم ما می توانست نفرات بیشتری به تیم ملی دعوت کند. مثلا رافخایی هم می توانست جزو دعوت شده‌ها باشد. البته شنیدم که کرش، رافخایی را برای این اردو مدنظر داشت اما به خاطر مشکلات ویزا او را نبرده.

وی تاکید کرد: تیم ملی هم باید بتواند خود را آماده کند اما این که ۱۰ روز لیگ را به خاطر یک بازی تعطیل کنیم کمی جای تعجب دارد. البته اعتراضی نداریم چون از قبل این برنامه را داده بودند. بالاخره کرش هم باید همه تیم‌ها را جدی بگیرد هرچند فوتبال ما از چنین تیم هایی برتر است. ما حتی لبنان را هم نباید دست کم بگیریم چون چنین تیم هایی می توانند برای ما دردسر ایجاد کنند.

سرمربی ملوان افزود: می بینیم که کره و ژاپن به نیمه نهایی المپیک می رسند. این نشان می دهد که فوتبال آسیا یواش یواش خود را به فوتبال دنیا نزدیک می کند. آنها برنامه ریزی دارند ولی ما نداریم. ما از لحاظ استعداد فوتبالی و جوانان مستعد چیزی کم نداریم ولی از لحاظ ساختاری عقب هستیم چون ساختار ما غلط است و باید این ساختار از رده های پایه اصلاح شود.

پورغلامی با اشاره به موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی با هدایت محمد بنا گفت: باید به محمد بنا و کشتی گیران فرنگی و غیور ایران تبریک بگویم. از نمایش هجومی و زیبای فرنگی کاران لذت بردم و به خود بالیدم. ما باید چنین مربیانی را بالای سر خود بگذاریم. ما در فوتبال هم چنین مربیانی داریم اما به آنها بها داده نمی شود. وقتی در فوتبال مربی ایرانی در راس قرار می گیرد، حمایت لازم نمی شود و به او امکانات نمی دهند. آیا اگر جای کارلوس کرش، یک مربی ایرانی بود لیگ را به خاطر اهدافش ۱۰ روز تعطیل می کردند؟ مربیان ایرانی همیشه خود را ثابت کردند ولی بازهم به آنها اعتماد نمی شود. این درایت محمد بنا بود که فرنگی کاران ایران مثل شیر هجومی در میدان المپیک می جنگیدند. البته این مربی را هم اگر یادتان باشد در مقطعی آزار دادند و نزدیک بود، برود اما به او اعتماد کردند و مزد این اعتماد را گرفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391