برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توقف سپاهان بر روی ریل راه آهن

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۲۲ — ایمنا

سپاهان پس از برد در دو بازی اول خود با روحیه به مصاف راه آهن آمد، اما نتوانست با شکست دادن این تیم رکورد بردهای خود را تکمیل کند.

تیم سپاهان و تیم راه آهن

هفته سوم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس)
ورزشگاه: فولادشهر
تماشاگر: ۴۵۰۰ نفر
فولادمبارکه سپاهان: محمد باقر صادقی، هادی تامینی، فرشید طالبی، حسن اشجاری، حسن جعفری، امید ابراهیمی، میلاد زنیدپور (از ابتدای نیمه دوم، سوکای)، احمد جمشیدیان (از دقیقه ۸۰- حسین پاپی، عادل کلاه‌کج (از دقیقه ۷۴- علی احمدی)، رادومیر جالوویچ، محمدرضا خلعتبری
سرمربی: زلاتکو کرانچار
راه‌آهن: فرشید کریمی، ابراهیم کریمی، پیروز قربانی، مهدی زارعی، حامد نورمحمدی، حسین پاشایی، غلام‌عباس آشوبی (از ابتدای نیمه دوم حسین کعبی (از دقیقه ۹۱- سید علی حسینی)، محمد رجب‌زاده (از ابتدای نیمه دوم محمدرضا مامانی)، بهادر عبدی، مجتبی شیری، علیرضا عباسفرد
سرمربی: علی دایی
اخطار: هادی تامینی، فرشید طالبی، علی احمدی و جعفری از سپاهان؛ عباسفرد از راه‌آهن
شرح بازی: سپاهان پس از برد در دو دیدار قبلی خود، با روحیه پا به نبرد با شاگردان دایی گذاشته بود. بازی ابتدا با ارزیابی دو تیم از یکدیگر آغاز شد و موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد؛ اما در اولین صحنه حساس دیدار و در دقیقه ۱۱، تیم راه آهن به گل رسید. در ادامه سپاهان موقعیت‌های خوبی روی دروازه راه‌آهن ایجاد کرد و موفق شد در دقیقه ۳۳ گل تساوی را به ثمر برساند. بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
در نیمه دوم، راه آهن با یک حرکت سریع می‌توانست توپ را درون دروازه سپاهان جای دهد که صادقی مانع این امر شد. اضافه شدن سوکای به خط حمله سپاهان نیز تاثیر زیادی نداشت و سپاهان نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده کند و در ادامه، شیری توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. ضعف خط دفاعی سپاهان بر روی هر دو گل کاملا مشهود بود. نکته دیگر، اخطار گرفتن ۳ بازیکن از خط دفاعی سپاهان بود. با به زمین آمدن علی احمدی، فرشید طالبی دو خط جلوتر رفت و به عنوان مهاجم تا پایان بازی به کار گرفته شد. دقیقه ۸۳ بود که بازیکنان راه آهن به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا سپاهان در این بازی خانگی شکست نخورد. فشار سپاهان بر روی دروازه راه آهن پس از این گل بی امان بود ولی آنها نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند.
شرح گل‌ها:
صفر- یک (دقیقه ۱۱): پاس در عمق بازیکنان راه‌آهن با اشتباه اشجاری در محوطه جریمه به عباسفرد رسید و پاس در عرض وی را مجتبی شیری در گوشه دروازه سپاهان جای داد.
یک - یک (دقیقه ۳۳): پاس خلعتبری از روی نقطه کرنر برای زنیدپور با شوت سرکش وی همراه بود؛ ولی شوت وی به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. در ادامه شوت جمشیدیان را فرشید کریمی دفع کرد و در نهایت جالوویچ این توپ را درون دروازه قرار داد.
یک - ۲ (دقیقه ۶۹): حرکت سریع بهادر عبدی از سمت راست، دفاع سپاهان را جا گذاشت و پاس به بیرون وی را شیری به راحتی در دروازه سپاهان قرار داد.
۲- ۲ (دقیقه ۸۳): پاس به بیرون سوکای را پاشایی به قصد بیرون زدن تکل کرد، ولی به اشتباه توپ را درون دروازه خودی قرار داد.
دقایق حساس:
دقیقه ۱۴: شوت کلاه‌کج از فاصله دور از بالای دروازه راه‌آهن به بیرون رفت.
دقیقه ۲۳: ارسال کرنر زنیدپور روی سر طالبی فرود آمد وضربه سر وی با اختلاف اندکی از کنار دروازه فرشید کریمی به بیرون رفت.
دقیقه ۲۵: شوت زنیدپور از پشت محوطه جریمه با فاصله از کنار دروازه راه آن بیرون رفت.
دقیقه ۴۱: پاس در عمق کلاه کج به جالوویچ رسید و شوت وی را کریمی در اختیار گرفت.
دقیقه ۴۵: سانتر بازیکنان راه آهن را طالبی به سختی به بیرون زد؛ ضربه وی با اختلاف کمی از کنار دروازه خودی به بیرون رفت.
دقیقه ۴۶: با شروع نیمه دوم در یک حرکت برق آسا، عباسفرد با صادقی تک به تک شد و صادقی به خوبی توپ وی را به کرنر زد.
دقیقه ۴۸: سانتر بازیکنان سپاهان روی سر جالوویچ فرود آمد و ضربه سر وی به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۵۴: سانتر جمشیدیان با ضربه سرضرب سوکای همراه شد و ضربه وی از کنار دروازه راه آهن به بیرون رفت.
دقیقه ۶۰: شوت از راه دور شیری از کنار دروازه سچاهان به بیرون رفت.
دقیقه ۷۴: شوت از راه دور ابراهیمی در میانه راه به خلعتبری رسید ولی وی نتوانست در موقعیت تک به تک توپ را درون دروازه راه آهن جای دهد.
دقیقه ۸۸: باز هم اشتباه خط دفاعی سپاهان موقعیت دو به تک را در اختیار راه‌آهن قرار داد و سپاهانی‌ها خوش شانس بودند که توپ بازیکنان سفیدپوش از بالای دروازه تیمشان به بیرون رفت.
دقیقه ۹۰: جالوویچ با سینه یک توپ را برای سوکای فراهم کرد ولی شوت وی از کنار دروازه با اختلاف بیرون رفت.
دقیقه ۹۲: باز هم تک به تک با صادقی؛ این بار هم صادقی منجی دروازه تیمش بود و نگذاشت شیری یک باخت خانگی را به سپاهان تحمیل کرد.
بهترین بازیکن: مجتبی شیری از راه‌آهن با دو گلی که در این بازی به ثمر رساند، شایسته عنوان بهترین بازیکن میدان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391