برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست رحیمی با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان برگزار شد

چهارشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۷ — پانا

شست اعضای هیئت موسس اتحادیه هواداران سایبری باشگاه سپاهان با مدیرعامل باشگاه برگزار شد.


تیم سپاهان و تیم ذوب آهن

به نقل از سایت باشگاه سپاهان، جلسه مدیر عامل باشگاه سپاهان و اعضای هیئت مؤسس اتحادیه هوادران سایبری سپاهان در دفتر مدیریت باشگاه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، مهدی اخوان مشاور مدیرعامل و ۹ نفر اعضای هیئت مؤسس اتحادیه هواداران سایبری سپاهان برگزار شد ابتدا مرتضی رمضانی، مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان و یکی از اعضای این تشکل، شرحی از چگونگی تشکیل و همچنین اهداف اتحادیه هواداران سایبری برای مدیرعامل باشگاه سپاهان ارائه داد.

پس از صحبت‌های وی، مدیرعامل باشگاه ضمن تشکر از اعضای هیئت مؤسس اتحادیه هواداران سایبری سپاهان گفت: این اقدام نو تا سال‌ها برای سپاهان باقی می‌ماند و همه ما از این تشکل نوپا به خوبی نگهداری و برای رشد و شکوفایی آن تلاش کنیم. هواداران سپاهان تنها محدود به کسانی که هر بازی به ورزشگاه می‌روند نیستند و ما هواداران زیادی در نقاط مختلف کشور داریم که به دلیل مشغله‌های کاری نمی‌توانند برای حمایت سپاهان به ورزشگاه بیایند. همانطور که توضیح دادید بسیاری از هواداران مان در فضای مجازی با رسانه‌ها و تریبون هایی که در اصفهان و سایر نقاط ایران و دنیا راه اندازی کرده اند به شکل های مختلف عشق و تعصب خود را به سپاهان نشان می دهند و اقدام اتحادیه هواداران سایبری در یکپارچگی و اتحاد و سازماندهی این هواداران ستودنی،ماندگار و بسیار ارزشمند است.

رحیمی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه هنوز تعریف قانون‌مندی از باشگاه داری در فوتبال ایران نداریم تصریح کرد: من به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان نمی‌توانم به تیم‌هایم مسکن بزنم، باید روی مسائل زیربنایی باشگاه و همچنین تیم‌های پایه سرمایه گذاری کنیم تا بازیکنان پایه را به تیم بزرگسالان بیاوریم و از آنها استفاده کنیم.

وی افزود: در این زمینه اتحادیه می‌تواند خیلی به ما کمک کند تا هواداران از لحاظ استفاده باشگاه از بازیکنان جوان تیم‌های پایه باشگاه توجیه شوند.

پس از صحبت های مدیر عامل باشگاه، اعضای هیئت مؤسس اتحادیه هواداران سایبری سپاهان در مورد مسائل مختلف پیرامون باشگاه از جمله فرهنگ سازی از طریق خود هواداران و برنامه هایی که باشگاه با همکاری اتحادیه می تواند در حوزه هواداری و رسانه ای به انجام آن اقدام کند به تبادل نظر پرداختند.

همچنین آماری از ویژگی‌های مختلف هوادارانی که تاکنون در سایت اتحادیه هواداران سایبری سپاهان ثبت نام کرده‌اند ارائه شد و اهداف مختلف این اتحادیه که به کمک صدها عضو اتحادیه هواداران سایبری سپاهان به اجرا در می‌آید شرح داده شد.

مهدی اخوان، از پیشکسوتان باشگاه سپاهان و مشاور علیرضا رحیمی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از اعضای هیئت مؤسس اتحادیه هواداران سایبری سپاهان بر لزوم بالاتر بردن فرهنگ هواداری و تماشاگران تاکید کرد و خاطرنشان کرد: من در زمانی که به عنوان رییس کمیته داوران مشغول بودم راهکارهای مختلفی در جهت بالابردن فرهنگ هواداران ارائه دادم و اکنون هم بسیار خوشحال هستم که یکی از اهداف مهم این اتحادیه که با این ذوق و شوق کار می‌کنند نیز بالاتر بردن فرهنگ هواداری و توجه و تکریم به هواداران در همه ابعاد است.

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان روز ۱۹ تیر امسال رسماً آغاز به کار کرد و تاکنون بیش از هزار و دویست عضو از هواداران طوفان زرد با توانمندی‌ها و پتانسیل‌های مختلف در سایت این اتحادیه ثبت نام کرده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391