برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی:دردربی معلوم می شود چرا پرسپولیس ملی پوشان بیشتری دارد

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۷ — قدس‌آنلاین

استقلال تیم خوبی است اما آن بازی را هم ما می بریم تا مشخص شود که پرسپولیس از چه قدرت و توانایی برخورداراست. نمی خواهم کری بخوانم! اما خودم سعی می کنم دروازه استقلال را بازکنم.

مهاجم تیم پرسپولیس که در اردوی تیم ملی کشورمان در مجارستان هم حضور دارد از همین حالا کری برای حریف سنتی آبی‌ها را آغاز کرده است! رضایی که تا حالا در دربی برای تیمش گل نزده است اما این بار می خواهد در این بازی مهم برای تیمش گل بزند. او که اکنون در اردوی مجارستان حضور دارد درباره دربی می گوید:" آن بازی ارتباطی به اینکه ما تا الان چه طور بازی کردیم یا در چه وضعیت امتیازی قرارداریم، ندارد. استقلال تیم خوبی است اما آن بازی را هم ما می بریم تا مشخص شود که پرسپولیس از چه قدرت و توانایی برخورداراست. نمی خواهم کری بخوانم! اما خودم سعی می کنم دروازه استقلال را بازکنم." از رضایی درباره اینکه چرا تعداد ملی پوشان پرسپولیس در قیاص به استقلال بیشتر است می پرسیم که او این گونه پاسخ می دهد:" با برد استقلال در دربی مشخص می شود که ما چرا این اندازه ملی پوش داریم و به چه دلیل تعداد ملی شان پرسپولیس بیشتر از استقلال است." رضایی امیدوار است در تیم ملی به مهره ای ثابت تبدیل بشود:" الان جو اردو خیلی خوب است و امکانات مطلوبی در اختیار ما قرارگرفته. می خواهم آن قدر خوب تمرین کنم که کروش نتواند من را نیمکت نشین کند. به امیدخدا در تیم ملی هم فیکس می شود و قطعا نیامدم که این جا روی نیمکت باشم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391