برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احضار محمد رویانیان به کمیته انضباطی

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۷ — فردا

سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: جلسه رسیدگی دیگری به پرونده شکایت اکبرمحمدی، سرمربی تیم ملی جوانان از بیرانوند بازیکن و قنبرزاده مدیرعامل تیم نفت تهران، روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

محمد رویانیان

با توجه به ارتباط این موضوع با باشگاه پرسپولیس تهران، رویانیان مدیرعامل این تیم هم باید در جلسه حضور پیدا کند. اولین جلسه این پرونده ۲۷ تیر تشکیل شده بود.

جلسه رسیدگی به شکایت ابراهیم میرزا پور از باشگاه شهرداری تبریز روز دوشنبه ۶ شهریور ماه در کمیته انضباطی با حضور وکیل این بازیکن و نماینده تام الاختیار باشگاه برگزار می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

جلسه رسیدگی به شکایت محمد رستمی لیچاهی از باشگاه ملوان انزلی روز سه شنبه ۲۴ مرداد ماه در کمیته انضباطی با حضور وکیل این بازیکن و نماینده تام الاختیار باشگاه برگزار می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

جلسه رسیدگی به شکایت آرش سوسریان از باشگاه ملوان انزلی روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه در کمیته انضباطی با حضور وکیل این بازیکن و نماینده تام الاختیار باشگاه برگزار می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

دومین جلسه رسیدگی به شکایت حجت چهارمحالی از باشگاه نفت آبادان به خاطر مطالبه وجه روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه در کمیته انضباطی با حضور وکیل این بازیکن و نماینده تام الاختیار باشگاه برگزار می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391