برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صحبت کوتاه رویانیان با رضازاده

شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۵ — بی‌باک‌نیوز

رویانیان یک صحبت کوتاه هم با رضازاده ، رئیس فدراسون وزنه‌برداری داشت و از قصد و هدف خود برای تشکیل تیم وزنه‌برداری گفت که این امر با استقبال رضازاده مواجه شد.

محمد رویانیان

اسپانسر تیم‌ملی وزنه‌برداری در ضیافت افطاری که برای بر و بچه‌های تیم ملی در هتل اسپیناس تدارک دیده بود ، در اقدامی جالب سردار رویانیان را نیز دعوت کرد و تا این مدیرعامل عمل‌گرا در میان افتخارآفرینان المپیکی ایران سخنرانی کند. رویانیان یک صحبت کوتاه هم با رضازاده ، رئیس فدراسون وزنه‌برداری داشت و از قصد و هدف خود برای تشکیل تیم وزنه‌برداری گفت که این امر با استقبال رضازاده مواجه شد و رویانیان را به این کار تشویق نیز کرده است.

رویانیان که همیشه به دنبال ستاره‌ها بوده ، از وضعیت بهداد سلیمی سوال می‌پرسه که کوروش باقری و رضازاده گفتند : بهداد الان تیم ندارد و بازیکن آزاد است. باقری از رویانیان درخواست می‌کند که سلیمی را بازیکن پرسپولیس معرفی کند ، اما رویانیان اصرار دارد تا چیزی قطعی نشده است چیزی را اعلام نکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391