برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: بدون منت شکایتم از رسانه‌ها را پس می‌گیرم

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۸ — ایسنا

در آستانه روز خبرنگار، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که رویانیان شکایتش را از سه رسانه پس گرفته است.

محمد رویانیان

محمد رویانیان که چندی پیش در پی درج گزارشی در یک خبرگزاری و دو روزنامه ورزشی از این رسانه‌ها به مراجع قضایی شکایت کرده بود، امروز از بسته شدن این پرونده‌ها در آستانه روز خبرنگار یاد کرد.

محمد رویانیان به سایت باشگاه پرسپولیس افزود: به رغم اینکه در گزارشی کذب و غیر واقع بنده را متهم به استفاده از رانت دولتی کرده و ارقام و اعداد سنگینی را هم بر اساس اطلاعاتی که از پایه غلط بود در این‌باره منتشر کرده بودند با توجه به پیشنهاد مسئولان اجرایی و رسانه‌ای باشگاه و همچنین گفت‌وگو با مدیران این رسانه‌ها تصمیم گرفتم از این شکایت صرف نظر کنم.

رویانیان تصریح کرد: اتهاماتی که مطرح شده بود واقعا سنگین و کذب بود، به گونه ای که بنده را وادار کرد تا به مراجع قضایی شکایت کنم تا مشخص و ثابت شود که باشگاه پرسپولیس هرگز از رانت دولتی استفاده نکرده و این گزارش که درباره واردات خودرو بود از پایه کذب است. از قاضی محترم که با بررسی دقیق خود بار دیگر سلامت و دقت دستگاه قضایی را به ما اثبات کرد نیز تشکر و قدردانی می‌کنم اما در مجموع و با توجه به مباحث مطرح شده در روزهای اخیر از شکایت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاضعانه صرف نظر کرده و هیچ منتی هم بر سر این رسانه‌ها نمی‌گذارم چرا که در مجموع به سلامت کاری رسانه‌های ورزشی ایمان دارم و معتقدم که آنها براساس اطلاعات دریافتی غلط اقدام به انتشار چنین گزارشی کرده بودند. هر چند که می‌بایست در این باره تحقیق بیشتری کرده و تحت تاثیر فضاسازی های موجود علیه باشگاه پرسپولیس قرار نمی‌گرفتند.

رویانیان در ادامه گفت: به حرمت روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی خاضعانه از این شکایت‌ها صرف نظر کرده و از وکیل باشگاه درخواست می‌کنم این پرونده‌ها را مختومه اعلام کند و تاکید می‌کنم که طی چند ماه اخیر که با خبرنگاران ورزشی برخورد داشته‌ام اغلب آنها را افراد شریف، زحمتکش و دلسوزی می‌دانم که در رسالت خطیری که بر عهده دارند واقعا کوشا و موفق هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391