برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان : تبلیغات بی‌ارزش فوتبال را به اینجا کشانده است، توپ فوتبال شده‌ایم!

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۳ — مهر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از عملکرد رسانه‌ها در پرداختن بیش از حد به فوتبال گفت: شرایط امروز فوتبال ایران نتیجه چند سال تبلیغ بی‌ارزش رسانه‌ها به ویژه در شبکه‌های تلویزیونی است که باعث شده این رشته ارزش‌های خود را از دست بدهد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن انتقاد از عملکرد برخی از رسانه‌ها در پرداختن بیش از حد به فوتبال به خبرنگار مهر اظهارداشت: چه کسی هر هفته تماشاگران و هواداران فوتبال را متوجه ضایعات و پلشتی‌های فوتبال می‌کند؟ چه کسانی ۱۳ سال در یک برنامه زنده تلویزیونی زشتی‌های فوتبال را به تصویر کشیده و از تماشاگران عصبانی به تهیه گزارش می‌پردازند؟

وی درهمین خصوص افزود: چه کسی در این فوتبال ستاره و اسطوره سازی می‌کند؟ چه افرادی بازیکنان میلیاردی در این چند سال اخیر ساخته‌اند؟ کدام برنامه ورزشی به اندازه فوتبال مجری و کارشناس دارد؟ کدام رشته ورزشی در کشور ما هر هفته این چنین مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد؟ چه کسی در برخی رسانه‌ها مدیران باشگاه‌های فوتبالی را به جان هم می‌اندازد تا با گل آلود کردن آب شرایط را به نفع خود سوق داده تا از این آب گل آلود ماهی بگیرد؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: شرایط امروز فوتبال ایران نتیجه چند سال تبلیغ بی‌ارزش رسانه‌ها به ویژه در شبکه‌های یک، دو، سه، پنج و شش تلویزیون است که باعث شده این رشته ارزش‌های خود را از دست بدهد. مطمئن باشید اگر برنامه‌ای مانند ۹۰ به موضوع وضعیت نخود و لوبیا در کشور با همین شیوه چالشی بپردازد به اندازه فعلی بیننده پیدا می‌کند، چه رسد به اینکه بخواهد به مشکلات مردم بپردازد!

وی اظهار داشت: آقای رسانه! شما در طول سال چقدر به رشته‌هایی مانند کشتی، وزنه برداری و تکواندو پرداخته و بها می‌دهی؟ آقای فردوسی‌پور در این شرایط چرا فوتبال را به جای خود محاکمه می‌کنی؟

رویانیان از اعلام آمادگی باشگاه پرسپولیس برای فعالیت در رشته‌های ورزشی چون وزنه برداری و کشتی یاد کرد و گفت: بدون شک اگر برنامه نود طی چند سال اخیر به کشتی می‌پرداخت، کشتی ایران سرنوشتی بدتر از فوتبال پیدا می‌کرد.

وی تصریح کرد: ما در یک مقطع زمانی پیشنهاد کردیم تا به خاطر حکم علمای گرانقدر در ماه مبارک رمضان رقابت‌های لیگ برتر را تعطیل کنیم اما برخی ما را مسخره کردند و رسانه فرهنگ ساز ما هیچ حمایتی از بیانیه علما نکرد، حالا در چنین شرایطی کل فوتبال را می‌کوبند!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: فوتبال را بکوبید چون ما هم حال‌مان از این همه برنامه تلویزیونی که به این رشته ورزشی می‌پردازد خراب شده است. اگر راست می‌گویید از همین هفته به ساخت برنامه‌هایی مانند نود در رشته‌هایی مانند کشتی، وزنه برداری و تکواندو بپردازید. بیچاره ما که در این فوتبال مانند توپ فوتبال برای شما شده‌ایم و ما را با برنامه‌های فوتبالی به زندگی مردم شوت می‌کنید تا آنها را گرفتار چهره و صدای ناهنجار ما کنید.

وی تصریح کرد: بیاید یکبار هم که شده همه باهم فکر کرده و مشورت کنیم تا در نهایت تصمیم بگیریم و کارهای خوبی را انجام دهیم که به نفع نسل جوان جامعه باشد. ما باید جوانان را جدی بگیریم و برای رشد و شکوفایی آنان به ویژه در عرصه ورزش برنامه‌ریزی و کار کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین خصوص افزود: بیایید تا به جای پخش دعوا و چهره‌های بر افروخته و صحبت‌هایی در مورد فوتبال، شور، شعور، شادی و اخلاق را در فوتبال پرورش دهیم. ما هم طرفدار قهرمانان المپیک هستیم چون ایرانی و مسلمانیم بنابراین بیایید با کمک و همفکری با یکدیگر به پرورش قهرمانان المپیک برای آینده ورزش ایران بپردازیم.

رویانیان در خصوص دلیل حضور خود به صورت تلفنی در برنامه ۹۰ گفت: من آمده بودم تا در برنامه ۹۰ از اخلاق و حس انسانی در خصوص زلزله اهر و وظایفی که در حال حاضر در قبال هموطنان خود داریم، صحبت کنم اما شما آقای فردوسی‌پور بدترین حرف‌ها و اتهامات را مقابل میلیون‌ها بیننده تلویزیونی به من زدید؟ این یعنی ضایعه برنامه ۹۰. البته نباید از حق بگذریم تنها بخش ارزشمند برنامه شما پرداختن به زلزله آذربایجان بود که جای تشکر دارد.

وی درخطاب به هواداران پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی‌ها در فصل نقل و انتقالات لقب‌های میلیاردی و کهکشانی به بازیکنان ما دادند که این موضوع باعث شد تیم و بازیکنان تحت فشار قرار بگیرند. این موضوع باعث شد که در آغاز راه بازیکنان ما تمرکز و آرامش نداشته باشند اما مطمئن باشید بزودی به این آرامش و تمرکز خواهیم رسید.

رویانیان در خاتمه تاکید کرد:هواداران ما باید صبر و تحمل داشته باشند و به تیم خود اعتماد کرده و از آنها حمایت کنند تا نتیجه بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391