برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران پشتیبان رویانیان باشند!

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۶ — بی باک نیوز

مدیر پیشین روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: «هواداران پشتیبان رویانیان باشند تا روزهای خوبی را تجربه کنند.»

به نقل از فارس، حمیدرضا غریب درباره علت جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: «به دلیل مشغله‌ کاری از سردار رویانیان خواهش کردم فرد دیگری را به عنوان مدیر روابط عمومی انتخاب و با جدایی من موافقت کند. مدیرعامل پرسپولیس نیز با بزرگواری با این موضوع موافقت کرد.»

وی ادامه داد: «در ۱۰ماهی که با رویانیان بودم، از نزدیک مشاهده می‌کردم که او تمام تلاش، توان و اعتبارش را برای پرسپولیس گذاشته است. شاهد بودم او صبح‌های زود در محل باشگاه حاضر می‌شد و تا پاسی از شب به دنبال امور پرسپولیس بود. رویانیان در نظر داشت تیمی در خور شأن نام هواداران پرسپولیس بسازد و موفق به این کار نیز شد.»

مدیر پیشین روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «رویانیان وقتی ناراحتی هواداران را در سال گذشته دید، تصمیم گرفت تیم مقتدری را روانه این فصل کند. به همین دلیل با تمام توان تلاش کرد و به خواسته هواداران جامه عمل پوشاند. در این راه به او تهمت‌های ناروایی زدند و صحبت‌هایی مطرح کردند که در شأن و شخصیت مدیرعامل پرسپولیس نبود اما رویانیان همه این مسائل را به خاطر هواداران تحمل کرد.»

غریب در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای پرسپولیس گفت: «امیدوارم هواداران پشتیبان رویانیان و تیم‌شان باشند تا روزهای خوبی را تجربه کنند. ضمن اینکه امیدوارم مدیر روابط عمومی جدید باشگاه نیز در سمت خود موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391