برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس در یکی از رشته‌های مدال‌آور المپیک تیمداری می‌کند

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۴ — مهر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از آغاز فعالیت این باشگاه در یکی از رشته‌های کشتی فرنگی، کشتی آزاد، تکواندو یا وزنه برداری در سطح لیگ برتر خبر داد.

محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به جایگاه باشگاه پرسپولیس در میان اقشار جامعه در نظر داریم به منظور انتقال این پتانسیل به سایر رشته‌های ورزشی، در یکی از رشته‌های مدال‌آور المپیک مانند دوومیدانی، کشتی فرنگی، آزاد، تکواندو یا وزنه برداری فعالیت داشته باشیم که بدین شکل باشگاه پرسپولیس فقط اختصاص به فوتبال نخواهد داشت.

وی در همین خصوص افزود: حمایت از تیم ملی یکی از وظایف باشگاه‌هاست. در این راستا چنانچه مسئولان صلاح بدانند ما آمادگی خود را برای تیمداری در یکی از رشته‌های مدال‌آور المپیک اعلام می‌کنیم. برهمین اساس بررسی‌های لازم صورت خواهد گرفت تا ورود پرسپولیس به یکی از رشته‌های تکواندو، دوومیدانی، کشتی آزاد، کشتی فرنگی یا وزنه برداری طبق یک طرح مطالعاتی و با در نظر گرفتن تمام جوانب امر تحقق پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه هدف از این اقدام، ایجاد توجه بیشتر به رشته‌های مدال‌آور است، تصریح کرد: پرسپولیس یک نام بزرگ و پرطرفدارترین باشگاه ایران است، بنابراین این موضوع می‌تواند فرصت‌ها و ظرفیت‌های تازه‌ای را ایجاد کند. امیدواریم با این حضور ضمن ایجاد توجه و حساسیت بیشتر نسبت به مسائل دیگر رشته‌های ورزشی، به حل آنها توسط مسئولان کمک شود.

رویانیان خاطر نشان کرد: باشگاه پرسپولیس به دنبال تشکیل یک تیم مقتدر در یکی از رشته‌های یاد شده است و برهمین اساس در کنار استفاده از قهرمانان و مدال‌آوران المپیکی و جهانی نسبت به سرمایه گذاری روی جوان‌ها نیز اقدام خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خاتمه گفت: حال که جوانان غیور ایران زمین در سایه تلاش های مسئولان به موفقیت های بی بدیلی در عرصه رقابت‌های المپیک دست پیدا کرده‌اند. برای حفظ و گسترش این پیروزی‌ها باید بیش از پیش تلاش کرده و هر یک سهم خود را ایفا کنیم، چرا که حفظ این سرمایه‌ها وظیفه‌ای ملی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391