برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده : صبا ۱– فجر سپاسی ۱

جمعه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۵۱ — گل

صبا در نیمه نخست تیم برتر میدان بود و پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش سعی در اداره ی بازی داشت و چندان به آب و آتش نزد

تیم فجر سپاسی

جمعه ۲۷/۵/۹۱، هفته پنجم دوازدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام(ره) قم ؛ ساعت۲۲
داور: محسن قهرمانی
اخطار: هادی ایمانی (فجر)
‎ صبا : حامد لک ، مرتضی کاشی ، مجتبی مبینی پور ، سعید لطفی ، محسن بیات ، ابوالفضل ابراهیمی ، اکبر صادقی(مهدی بدرلو ۵۷) ، میلاد نوری ، فرید بهزادی کریمی ، دیوید ویکروم ، میلاد سلیمان فلاح
سرمربی: یحیی گل محمدی
فجرسپاسی : وحید شیخ ویسی ، سعید قزل گچلی ، خالد شفیعی ، مجتبی ترشیز ، محمد آفند ، رضا حقیقی ، عباس محمد رضایی ، حمید جوکار ، هادی ایمانی ، سید محمد رضا حسینی ، محمد مهدی نظری(۳۴ جابر انصاری)

سرمربی: محمود یاوری ‎
‎ محسن خلیلی باز هم در فهرست ۱۸ نفره نیست
پیش از شروع بازی هم اعلام شد که باشگاه صبا یکصد میلیون تومان به زلزله زدگان آذربایجان کمک کرده است . قیبل از بازی هم یک دقیقه سکوت انجام شد.

شرح نیمه اول :
صبا در نیمه نخست تیم برتر میدان بود و پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش سعی در اداره ی بازی داشت و چندان به آب و آتش نزد. در مقابل فجر سپاسی اصلا به تیم موفق هفته های اخیر شباهت نداشت و در خلق موقعیت گل ناکام بود. تعویض محمد مهدی نظری نیز می تواند در کاهش قابلیت های تهاجمی فجر موثر باشد.

دقایق حساس :
دقیقه ۱۰ : شوت فنی و دقیق میلاد سلیمان فلاح از پشت محوطه جریمه فجر ، به دیرک عمودی دروازه برخورد کرد .
دقیقه ۱۸ : شوت سنگین و استثنایی اکبر صادقی به دیرک افقی دروازه برخورد کرد در برگشت فرید کریمی در موقعیت تک به تک صاحب موقعیت گل شد که شوت وی را وحید شیخ ویسی به کرنر فرستاد.
دقیقه ۴۴ : پس از مشت کردن توپ توسط حامد لک ، توپ در پشت محوطه جریمه روی پای عباس محمد رضایی افتاد که شوت سرکش و خطر ناک این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه ی صبا به بیرون رفت.
دقیقه ۴۷ : توپ سرگردان در محوطه جریمه به دیوید ویکروم رسید و ضربه محکم ویکروم در موقعیتی خطرناک از کنار دیرک دروازه فجر به بیرون رفت
دقیقه ۵۶ : شوت سنگیم جابر انصاری درون محوطه جریمه صبا توسط حامد لک دفع شد و در برگشت ضربه سر عباس محمد رضایی در دستان لک آرام گرفت.
دقیقه ۵۸ : پاس عمقی حمید جوکار پشت مدافعان صبا به عباس محمد رضایی رسید و محمد رضایی در مصافی تک به تک با دروازه بان صبا ، توپ را به بدن لک کوبید تا بهترین موقعیت فجر از دست برود.
شرح گل :
۱-۰ (صبا):اشتباه خط دفاعی فجر سپاسی در دفع توپ درون محوطه جریمه موجب شد توپ در یک رفت و برگشت به ویکروم برسد و او با ضربه بغل پا دروازه فجر را فرو ریخت.
(فجر)۱-۱ دقیقه ۶۵ : ارسال بازیکنان فجر از سمت راست با ضربه سر سید محمد رضا حسینی به گل تساوی بخش منجر شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391