برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقی: نمی دانستم رباط صلیبی بافت استخوانی دارد

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۶ — گل

در عجبم که چطور آنها که ادعای فوتبالی بودن دارند هنوز فرق استخوان و رباط صلیبی را نمی دانند شاید هم من نمی دانستم رباط صلیبی هم بافت استخوانی دارد،

رحمان  احمدی

با رفتن رحمان احمدی همه نگاهها در چارچوب دروازه سپاهان به صادقی است. خبر بیماری نرمی استخوان این بازیکن که چندی پیش در برخی محافل ورزشی به چاپ رسید موضوع بحث برانگیزی بود چرا که این بازیکن با وجود بازی های که در رده های مختلف سنی انجام داده به جز یک پارگی رباط صلیبی که برای هر فوتبالیستی اتفاق می افتد با مشکل جدی روبه رو نبوده و آن ادعا می توانست بعد خبری تازه ای ایجاد کند. به همین خاطر ماجرای این بیماری را از زبان خودش جویا شدیم صادقی به سایت گل می گوید: این حرفها مهم نیست چرا که اگر قرار بود بر برخوردی با مشکل حاد مواجه شوم باید در دوران بازیگری ام تا کنون درهربازی آسیب می دیدم چرا که هیچ گلری برای دفاع ازدروازه اش از برخورد های فیزیکی فرار نمی کند اما در عجبم که چطور آنها که ادعای فوتبالی بودن دارند هنوز فرق استخوان و رباط صلیبی را نمی دانند شاید هم من نمی دانستم رباط صلیبی هم بافت استخوانی دارد، با تحلیل علمی این دوستان باید گفت هر بازیکنی که دچار پارگی رباط می شود با بیماری نرمی استخوان دست و پنجه نرم می کند.آمادگی من در دیدار های آینده سپاهان بی اساس و باطل بودن ادعای این افراد را اثبات خواهد کرد.

او درپایان گفت: ذهنم را متوجه این حاشیه‌ها نمی سازم و خواهید دید که چه فصل خوبی را سپری می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391