برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صفیری: شاید کفاشیان برای انتخاب عسگری با اصفهانیان هماهنگ بوده است

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۲ — فارس

عضو کمیته داوارن فدراسیون فوتبال گفت: شاید کفاشیان برای انتخاب عسگری با رئیس کمیته داوران هماهنگ بوده است.

اسماعیل صفیری درباره اینکه گفته می‌شود فدراسیون فوتبال بدون در نظر گرفتن اساسنامه کمیته داوران اقدام به ابقای حکم حسین عسگری به عنوان رئیس دپارتمان داوری کرده، اظهار داشت: اعضای کمیته داوران هنوز جلسه ای تشکیل نداده اند تا درباره این موضوع واکنشی داشته باشند. اساسنامه کمیته داوارن مشخص است و حتما تصمیم کفاشیان و نبی که بی تجربه هم نیستند پشتوانه قانونی دارد. من از طریق سایت فدراسیون در جریان اخبار داوران قرار گرفتم. شاید کفاشیان برای گرفتن این تصمیم با رئیس کمیته داوران هماهنگ بوده است.

عضو کمیته داوران ادامه داد: این بحث‌ها کمکی به داوری ایران نمی کند. برای کمک به داوری باید دست به دست هم بدهیم و از تنش‌ها کم کنیم وگرنه با این شرایط راه به جایی نمی بریم. اعضای کمیته داوری و دپارتمان می روند و می آیند. این " من"‌ها مشکلی را حل نمی کند و باید دید برای پیشرفت داوری چه باید کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391