برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی سایپا - داماش؛ انتقام شمالى یا هت‌تریک کرجى؟

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۶ — گل

داماش که سال پیش هر دو بازى خود مقابل سایپا را با نتیجه مشابه سه بر صفر واگذار کرده امسال به دنبال اعاده حیثیت و انتقام به ورزشگاه انقلاب کرج پا مى‌گذارد

تیم سایپا

سایپا و داماش در هفته چهارم لیگ دوازدهم در جدالى برابر و نفس‌گیر مقابل هم قرار خواهند گرفت. داماش که سال پیش هر دو بازى خود مقابل سایپا را با نتیجه مشابه سه بر صفر واگذار کرده امسال به دنبال اعاده حیثیت و انتقام به ورزشگاه انقلاب کرج پا مى‌گذارد و سایپا مى‌خواهد با بردن داماش هم هت‌تریک کند و هم خود را از سایه شکست دو بر صفر هفته قبل مقابل فولاد نجات دهد.

اولین بازی سایپا در ورزشگاه خانگی

تیم اول خودروساز ایران در این فصل دو ستاره خود به نام‌هاى منوچهرى و انصارى‌فرد را از دست داده است اما آنقدر مهره دارد که با تکیه بر آنها بتواند همچنان در لیگ ایران بزرگى کند. سایپا خیالش از بابت دروازه با وجود رحمان احمدى راحت است و البته در مرکز خط میانی کاپیتان باتجربه‌اش ابراهیم صادقى را دارد. از خیل گلزنان فصل پیش سایپا به داماش تنها میلاد غریبی باقى مانده و صدالبته بازیکن تیزهوشى به نام سعید دقیقى براى هر تیمى خطرناک خواهد بود.


بر روى نیمکت هم مجتبى تقوى یک عصاى دست مطمئن براى این بازى دارد؛ مشاورى به نام امیر افتخارى بازیکن رشتى سال‌هاى قبل تیم ملى و استقلال رشت. اینکه امیر در این بازى رل یک جاسوس دوجانبه را بازى می‌کند یا یک آنالیزور قوى براى سایپا پس از مسابقه معلوم خواهد شد! سایپا در این فصل تا کنون با یک برد، یک مساوى و یک باخت خیلى هم بد کار نکرده، مخصوصا اگر بدانیم هر سه بازى‌اش را در خارج از ورزشگاه خانگى انجام داده است.

داماش، آسوده‌خیال و به امید روزهاى خوب

رشتى‌ها اگر سرى به آرشیو خاطرات سال پیش خود بزنند به یاد خواهند آورد که چه روزهاى سیاهى را از سر گذرانده‌اند. درست شب بازى با سایپا عابدینى گفته بود این آخرین بازى ما در لیگ خواهد بود و دیگر نمى‌توانیم بمانیم و البته همه داستان‌هاى بعدى را خوب به خاطر دارند. امروز اما داماش بیشتر مشکلاتش یکى پس از دیگرى در حال حل شدن است و دغدغه‌هایش هر روز کم و کمتر مى‌شوند. داماش با دو تساوى و یک برد پرگل نتایج خوبى هم کسب کرده و حالا همه چیز براى از خاطر بردن شکست‌هاى سال پیش آماده است. هواداران این تیم طی روزهای گذشته در تمرینات سرود مى‌خواندند که پراید را هم مثل پیکان نابود خواهیم کرد و البته نکته‌ی طنزش این است که حامى داماش هم یک شرکت تامین خودرو است!

داماش در این بازى محمد مختارى و چاووشى را ندارد و آبشک را هم از لیستش خارج کرده تا جا را براى هادى سهرابى باز کند. امید رشتى‌ها در خط آتش به جهانبخش است و در میانه به حسین ابراهیمى و مهدوى. داماشى‌ها براى این بازى هواداران پرشور خود را به کرج اعزام مى‌کنند تا تعدادشان کمتر از میزبان نباشند. براى آنان که نمى‌روند بزرگترین دلمشغولى عدم پخش تلویزیونى است چون معمولا شبکه تهران بازی‌هاى راه‌آهن و سایپا و پیکان را پوشش نمى‌دهد.

چهره‌هاى جذاب:

رو در رویى سعید دقیقى و میلاد غریبى با نظیف‌کار و حاجتى و در آن سو جهانبخش و حسین ابراهیمى با ابراهیم صادقى و رحمان احمدى به یقین سنگ محک خوبى براى طرفین خواهد بود.

پیش‌بینی؛ یک تساوی پرگل

در مسابقه‌اى که هر دو طرف هم‌وزن هستند و سرشار از انگیزه، هر اتفاقى ممکن است بیفتد، اما احتمال یک تساوى پرگل نزدیک‌تر از همه چیز است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391