برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سید صالحی : گل نزدم ، چون تا حالا توپی به من نرسیده

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۹ — گل

تیم ما هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و به دلیل تغییراتی که در بین بازیکنان و همچنین کادر فنی بوجود آمده نیاز به زمانم داریم.

سید مهدی سید صالحی مهاجم بلند قامت تراکتور معتقد است که هنوز این تیم به شرایط آرمانی نرسیده و نیاز به زمان دارد.

سید صالحی در گفت و گو با خبرنگار گل در پاسخ به این سوال که چرا تراکتور در این سه بازی در حد انتظار ظاهر نشده می‌گوید : "تیم ما هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و به دلیل تغییراتی که در بین بازیکنان و همچنین کادر فنی بوجود آمده نیاز به زمانم داریم. با این حال من معتقدم مقابل مس بد کار نکردیم خصوصا در نیمه دوم."

سید صالحی در مورد ضربه‌ی پنالتی که به نا حق برای تراکتور گرفته شد می‌گوید : "در فوتبال اشتباهات داوری و اتفاقات غیر قابل پیش بینی همیشه رخ می‌دهد. اگر پنالتی ما ناحق بود گل مس کرمان هم ناحق بود چون ضربه‌ی ایستگاهی آن‌ها با اشتباه داور بدست آمد و اصلا بازیکن ما خطایی روی بازیکن حریف مرتکب نشد."

سید صالحی که وعده‌ی آقای گلی در تراکتور داده است ، در سه بازی گذشته گل نزده. او در این خصوص می‌گوید : "من در بازی دوم یک پاس گل دادم ولی دلیل گل نزدن من این است که زیاد در موقعیت گلزنی قرار نگرفتم و اصلا توپی به من نرسیده است که گل بزنم با این حال تلاش می‌کنم تا در بازی‌های آینده گل بزنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391