برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک پیشنهاد انگلیسی برای ساموئل

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۸ — گل

گفته می شود یک تیم دسته اولی فوتبال انگلیس ساموئل را می خواهد و پیبشنهاد مالی این تیم هم به اندازه کافی قابل توجه هست که جی لوید را به رفتن ترغیب کند.

جی لوید   ساموئل

همه از کیفیت بزیجی لوید ساموئل هافبک سیه چرده و اهل ترینیداد و توباگوی استقلال تعریف و تمجید می کنند اما این بازیکن یا در پست تخصصی اش به میدان نرفته یا اینکه کم بازی کرده و بدشانس بوده است.

با این حال گفته می شود برای این بازیکن خوش استیل یک پیشنهاد خوب از فوتبال انگلستان رسیده؛جایی که او ازآنجا به استقلال آمد چرا که ساموئل سابقه بازی دربولتون را دارد و حالا حتما از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد.

گفته می شود یک تیم دسته اولی فوتبال انگلیس ساموئل را می خواهد و پیبشنهاد مالی این تیم هم به اندازه کافی قابل توجه هست که جی لوید را به رفتن ترغیب کند.

از طرفی امیرقلعه نویی که طی دوسه هفته اخیرصراحتا با ترانسفر بازیکنانی مثل زندی،نکونام و منتظری مخالفت کرده بود گفته با انتقال جی لوید مشکلی ندارد و این بازیکن می تواند به هر تیمی که دوست دارد برود.

با این شرایط احتمال می‌رود که ساموئل اولین بازیکن جدا شده ازجمع آبی‌ها حتی قبل ازنیم فصل دوم باشد.

ظاهرا خیال قلعه نویی راحت است که با بازگشت کیانوش رحمتی به میدان و حضور بازیکنانی مثل زندی و نکونم نیازی به ساموئل ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391