برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده: سپاهان ۲- راه‌آهن ۲

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۶ — گل

مجتبی شیری بازیکن جوان راه آهن با دوگل ستاره این مسابقه بوده است اما سپاهان نیز مقابل تیم دایی کم نیاورده

تیم سپاهان

لیگ برتر باشگاه‌های ایران- جام خلیج‌فارس /دوره دوازدهم- هفته سوم

سه‌شنبه ۱۰ مردادماه ۱۳۹۱- ساعت ۲۲

ورزشگاه فولادشهر اصفهان / تماشاگر:

داور: سیدحسن زرگر / کمک‌داوران: سعید علی‌نژادیان، قهرمان نجفی

اخطار ؛ هادی تامینی (۱۹ ) سپاهان گلها ؛ مجتبی شیری (۱۰ ) راه اهن جالوویچ (۳۳ ) سپاهان

سپاهان اصفهان: محمدباقر صادقی، هادی تامینی، فرشید طالبی، حسن اشجاری، ابوالحسن جعفری، امید ابراهیمی، میلاد زنیدپور، احمد جمشیدیان، عادل کلاه‌کج، جالوویچ، محمدرضا خلعتبری

سرمربی: زلاتکو کرانچار

راه‌آهن : فرشید کریمی، ابراهیم کریمی، پیروز قربانی، مهدی زارعی، حامد نورمحمدی، حسین پاشایی، غلامعباس آشوبی، محمدحسن رجب‌زاده، بهادر عبدی، مجتبی شیری، علیرضا عباسفرد

سرمربی: علی دایی

نیمه اول

دقایق ابتدایی شروع مسابقه با پیکار خط هافبک دو تیم همراه بود . شاگردان با انگیزه دایی بدون هراس از نام سپاهان بدون هیچگونه واهمه ای پابه پای زرد پوشان دویدند تا مرکز فرماندهی خط میانی زمین را به دست طلایی پوشان نسپارند . دو تیم در محک جدی یکدیگر بودند که پاس بلند وعمقی خط دفاع راه اهن وقتی از بالای سر حسن اشجاری عبور کرد علیرضا عباسفر با یک استارت سریع پابه توپ وارد محوطه جریمه سپاهان شد که پاس عرضی وی به مجتبی شیری توام شد تا گل اول مسابقه با شوت شیری به نفع شاگردان دایی رقم بخورد .

بعد از گل طبیعی بود که تیم میزبان سراپا در حمله شود که خیمه سنگین سپاهانی‌ها با حرکات ترکیبی خلعتبری و جالوویچ سبب شد تا را اهنی‌ها تا حدودی برای حفظ گل برتری به عقب بنشینند . شاگردان کرانچار وقتی برای به ثمر رساندن گل تساوی بی تابی می کردند شوت سرکش میلاد زنید پور به تیر افقی دروازه اصابت کرد که در ریباند جالوویچ با جایگیری مناسب تیر خلاص را وارد دروازه فرشید کریمی کرد تا نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد .

شرح گلها

۰-۱ راه اهن ؛ وقتی علیرضا عباسفر از کمند حسن اشجاری پابه فرار گذاشت با یک پاس عرضی ، مجتبی شیری را در موقعیت گل قرارداد که شوت نه چندان محکم وی به دور از دستان محمد باقر صادقی وارد دروازه شد .

۱-۱ سپاهان ؛ زردپوشان با ارسال کرنر کوتاه زنید پور را صاحب موقعیت کردند که شوت سنگین وی به تیر افقی دروازه برخورد کرد که در برگشت جالوویچ در موقعیتی ایده ال با یک بغل پا توپ را وارد دروازه راه اهن کرد.

۲-۱ راه اهن ؛ فرار تند وتیز بهادر عبدی از جناح راست با ارسال پاس وی به مجتبی شیری رسید که وی با شوتی سنگین گل دوم راه اهن را رقم زد .

۲-۲ سپاهان ؛ ارسال حسین پاپی در شش قدم راه اهن وقتی به سوکای رسید شوت وی با برخورد به پاهای مدافعان وارد دروازه فرشید کریمی شد .

دقایق کلیدی

۱۷ ؛ شوت پای چپ بهادر عبدی در پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی به بیرون رفت .

۲۳؛ ارسال کرنر زنیدپور بر روی دروازه فرشید کریمی با ضربه سر زیبای احمد جمشیدیان به اوت رفت .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391