برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: از مورینیو که بزرگتر نیستم...

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۸ — ایمنا

وحید شمسایی برای فصل آینده تیمی ندارد و کاپیتان تیم ملی فوتسال به خاطر اینکه هیچ تیمی پیشنهاد سنگین مالی او را نپذیرفت، امسال بدون تیم مانده است.

وحید شمسایی

شمسایی اما هنوز هم می‌گوید بازیکنی نیست که به خاطر پول به تیمی برود و به قول او شخصیتش با این دستمزد، زیر سئوال می‌رود.
امسال بدون تیم ماندی.
من گفته بودم که با این شرایط مالی بازی نمی‌کنم. مگر می‌شود انسانی که هر روز باید پیشرفت کند، روزی به پسرفت نزدیک شود و اگر مثلا رقم قرارداد یک بازیکن هزار تومان در ماه بوده، به یک باره بشود ۲۰۰ تومان! من بر اساس اصولم کار می‌کنم و با این شرایط کنار می‌روم.
خب با این شرایط فقط تیم گیتی‌پسند برای فصل آینده تو باقی می‌ماند. چرا در گیتی‌پسند نماندی؟
ما با گیتی‌پسند برای مسابقات آسیایی به توافقی نرسیدیم و دیگر همه چیز بین من و گیتی‌پسند تمام شده است.
بحث مالی بود یا فنی؟
بالاخره این مسئله تمام شده و نه می‌خواهم بگویم بحث مالی بود و نه فنی! به هر حال من با این باشگاه به توافقی نرسیدم.
می‌گفتند علی افضل اصلاً اعتقادی به تو برای فصل آینده نداشت.
بالاخره او هم نظر خودش را دارد؛ افضل سرمربی تیم است و باید نظرش را اعلام کند و همه باید تابع نظرات او باشند.
با توجه به اینکه امسال تیمی نداری، فکر می‌کنی شرایطت تیم ملی بد نمی‌شود؟
الان بازیکن آزاد هستم و به این عنوان می‌توانم قرارداد ببندم ضمن اینکه بارها گفته‌ام اگر شرایط مد نظرم نباشد، بازی نمی‌کنم. ۳ تیم با من صحبت کرد اما شرایط مالی به گونه‌ای نبود که با آنها قرارداد امضا کنم. این نبود که تیمی نباشد یا نخواهند با من صحبت کنند. دیشب تا اواخر شب با من صحبت می‌کردند اما انتخاب ما باید به گونه‌ای باشد که شخصیت من زیر سئوال نرود.
درست است که بازیکن حرفه‌ای هستی اما به نظرت شخصیت آدم‌ها به پول است؟ خیلی‌ها مثل طاهری، حسن‌زاده و سایر بازیکنان ملی‌پوش نیز با ارقامی کمتر با تیم‌های دیگر قرارداد بسته‌اند.
ببینید، بحث پول نیست؛ مثلا شما تا الان در ماه ۵۰۰ هزار تومان می‌گیری اما از شما می‌خواهند که با ۵۰ هزار تومان به کارت ادامه بدهی. به هر حال نمی‌شود با شرایط بدتری به کار ادامه داد چون ما خاک فوتسال را خوردیم و زحمات زیادی کشیدیم که به اینجا برسیم.
البته برخی هواداران اصفهانی می‌گویند شمسایی فقط به خاطر پول از تیمی به تیم دیگری می‌رود. آن زمان که ریخته‌گران را بعد از هر گلت با دست نشان می‌دادی...
من همین الان هم با آقای بهروز ریخته‌گران کاملا در ارتباط هستم. ریخته‌گران شخصیتی بود که برای من کاملاً با ارزش بود و من نشان دادم که اگر کاری انجام دادم، قطعا به خاطر زحماتشان بوده. وقتی کسی از جیب شخصی خودش هزینه می‌کند و تیم ایده‌آلی می‌بندد، قابل ارزش است و اگر با دست او را نشان می‌دادم، فکر نمی‌کنم کار بدی کردم. من از مورینیو که بزرگتر نیستم که بعد از بازی میلان با بارسلونا و وقتی تیم گل زد، ‌از پایین موراتی را نشان می‌داد. آنها هم از نظر مالی قوی‌تر هستند و هم از نظر اسم و رسم. چون در دنیای حرفه‌ای این چیزها طبیعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391