برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل تراکتور: شرایط تبریز عادی باشد، تمرین می‌کنیم

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — گل

ما در این مدت در مورد حدادی‌فر خیلی تلاش کردیم و حتی من با مدیرعامل ذوب‌آهن حرف زدم و گفتم که هیچ‌کس این خدمت را به حدادی‌فر نمی‌کند.

تیم تراکتورسازی تبریز

تیم فوتبال تراکتورسازی روز شنبه به دلیل وقوع زلزله تمرین نکرد ولی به نظر می‌رسد که تراکتوری‌ها دوباره تمرینات خود را از سر بگیرند و حالا شرایط در تبریز تا حدودی آرام شده است.

محمدحسین جعفری، مدیرعامل تراکتور در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل ابتدا در خصوص وقوع زلزله می‌گوید: «متأسفانه اتفاق تلخی بود و شماری از هموطنان ما کشته و زخمی شدند. فقط امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به حالت طبیعی برگردد ولی به هر حال این اتفاق مردم را شوکه و ناراحت کرده و حتی خیلی‌ها از خانه‌هایشان بیرون آمده‌اند. با توجه به شرایطی که به وجود آمد تمرین روز شنبه تعطیل شد ولی اگر در تبریز شرایط عادی باشد دوباره تمرینات را از سر خواهیم گرفت. به هر حال خانواده‌های بازیکنان هم نگران هستند و حالا باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت.»

جعفری در ادامه در خصوص صحبت‌های امیرحسین صادقی و طلبی که او از باشگاه تراکتورسازی دارد سئوال می‌کنیم که این‌گونه جواب می‌دهد: «بابت فصل گذشته به تعدادی از بازیکنان از جمله صادقی، اکبرپور، آشوبی، علیزاده، آل‌نعمه و ... بدهکار هستیم و در یکی‌، دو ماه آینده طلب‌های آنها پرداخت خواهد شد. ما منتظر هستیم تا درآمدهایمان را از فدراسیون بگیریم تا طلب این بازیکنان را بدهیم.»

مدیرعامل تراکتور در مورد صحبت‌های صادقی که گفته مسئولان این باشگاه خانه او را غصب کرده‌اند خاطرنشان می‌کند:‌ «من فکر می‌کنم این قسمت از حرف‌های او جنبه انحرافی داشته است. ما این خانه‌ها را برای بازیکنان تراکتور می‌گیریم ولی وقتی قرارداد آنها تمام می‌شود این موضوع طبیعی است که باید خانه را تحویل بدهند. صادقی تبریز را ترک کرده بود و حتی خانواده‌اش را به تهران برده بود و این در حالی است که باشگاه تراکتور یکی‌، دو بار به او تذکر داده بود که خانه را واگذار کند. او بازیکن خوب و متعصبی است ولی بحثی که ایشان مطرح کرد برای ما قابل قبول نیست.»

مدیرعامل تراکتور در خصوص وضعیت قاسم حدادی‌فر می‌گوید: «ما در این مدت در مورد حدادی‌فر خیلی تلاش کردیم و حتی من با مدیرعامل ذوب‌آهن حرف زدم و گفتم که هیچ‌کس این خدمت را به حدادی‌فر نمی‌کند. او تا تاریخ ۱۸ شهریور سرباز است و ما حتی می‌توانستیم این بازیکن را تا نیم‌فصل نگه داریم ولی اجازه جدایی او را صادر کردیم. من حتی در مورد وضعیت حدادی‌فر با آقای باران‌چشمه صحبت کردم ولی او تا قبل از ۱۸ شهریور نمی‌تواند بازی کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391