برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: پرسپولیسیها طوری عمل کنند که تشویق بشویم نه محروم

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۸ — گل

به خاطر تعلیق محرومیت هواداران پرسپولیس از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تشکر می کنم

-سعید شیرینی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: بیش از ۷۰ هزار هوادار پرسپولیس در دیدار با گهر به استادیوم آزادی آمدند و به رغم توقف پرسپولیس بدون هیچ اعتراضی ورزشگاه را ترک کردند که این موضوع از رفتار حرفه ای و اخلاق مدارانه آنها نشأت می گرفت. رفتار هواداران پرسپولیس زمینه را فراهم کرد که با توجه به گذشت نیمی از محرومیت در نظر گرفته شده طبق آئین نامه کمیته انضباطی درخواست بخشش یک جلسه ای این محرومیت را به کمیته استیناف ارائه کنیم که خوشبختانه کمیته استیناف هم طی حکمی این محرومیت را به حالت تعلیق در آورد و ما امیدواریم که هواداران پرسپولیس تا پایان فصل به گونه ای عمل کنند که مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی به جای محرومیت، احکام تشویقی را صادر کنند.
شیرینی تصریح کرد: پرسپولیس هوادارانی دارد که برای سربلندی تیم خود هشیارانه عمل کرده و با درک این شرایط که تیم تغییرات زیادی در ترکیب بازیکنان داشته و مربی خارجی هم تازه کارش را آغاز کرده حمایت همه جانبه ای از پرسپولیس داشته اند. ما امیدواریم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا پس از رسیدن تیم به هماهنگی آرمانی شاهد نتیجه گیری تیم و در نهایت شادی هواداران باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391