برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصغر شرفی: تیم برق شیراز بخشی از هویت مردم فارس است

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۲ — ورزش۳

مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت : تیم برق شیراز بخشی از هویت مردم استان فارس است و از این که با چنین شرایطی مواجه شده است باید تاسف خورد .

وی که به منظور مذاکره برای پست مربیگری تیم برق شیراز به این شهرسفر کرده است درحاشیه دیداربامدیرعامل این باشگاه ، بیان داشت : بایدبررسی کنیم که چرا فوتبال فارس و تیم برق شیراز اینقدرتابه این حد ضعیف شد.

اصغر شرفی افزود: برای انجام این بررسی نیاز به یک برنامه ریزی مدون است تا این تیم به همان تیم کوبنده وجنگنده سال های نه چندان دورمبدل شود.

وی گفت : حدود ۱۰ سال پیش که شیراز بودم خاطرات بسیار خوبی از تیم فوتبال برق این شهرداشتم ودر آن زمان بسیاری از تیم‌ها به ویژه تیم های مطرح از بازی کردن با تیم برق شیراز واهمه داشتند .

مربی سابق تیم ملی ایران ادامه داد : زندگی متعلق به آدم های زحمت کش و انسان هایی است که اعتقاد و ایمان دارند و منهم اطمینان دارم در فارس انسان های بسیار خوبی وجود دارند که می توان به کمک آنها تیم برق را به روزهای اوجش رساند .

شرفی گفت : این بدترین حال فوتبال فارس است ، دیگر چه می خواهیم برسر فوتبال این استان بیاید .

وی اظهار داشت: زمان کمی تا آغاز مسابقات فوتبال دسته اول داریم و تیم های شرکت کننده در این رقابت های سخت فعالیت خود را زودتر آغاز کرده اند و من هم اگر با باشگاه برق به توافق نهایی رسیدم ، قول نمی دهم که به لیگ برتر صعود کنیم اما دوست دارم این تیم را برای لیگ برترببندم .

سرمربی پیشین تیم برق بیان داشت : باید به بازیکنان روحیه جنگندگی داد و عادت دارم به آنها ترس راه ندهم و بگویم برای زندگی کردن باید بجنگید واگر این آمادگی در نزد بازیکنان وجود داشته باشد آنگاه می توان مسایل تاکتیکی و تکنیکی را درتیم پیاده کرد .

وی در مورد انتخاب کادر فنی نیز گفت : دوست دارم کادر فنی تیم ازمربیان شیرازی باشند و تجربیاتم را دراختیار آنها قرار دهم تا شاهد پیشرفتشان باشیم .

شرفی درمورد قراردادش با باشگاه برق شیراز بیان داشت: مایلم به جوان های این شهرخدمت کنم و مذاکرات خوبی هم با مدیران باشگاه داشتم و امیداریم یک باردیگردرکنارتیم برق باشم.

وی افزود : اطلاعات خوبی از طریق وحید رضایی مربی تیم، در ارتباط با بازیکنان کنونی دریافت کردم اما باید تمرین آنها را مشاهده کنم ضمن این که برای تقویت تیم نیاز است که بازیکنان خوبی را به خدمت بگیریم و فرق هم نمی کند از کجای ایران باشد .

شرفی با اشاره به تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز گفت: خوشحالم ازاین که محمود یاوری با تیم فجرتوانسته برای فوتبال فارس آبرو داری کند .

مدیرعامل باشگاه برق شیرازهم گفت : مذاکرات خوبی با اصغر شرفی داشتیم و به توافق هایی هم دست یافته ایم و برای نهایی شدن قرارداد نیاز به برگزاری جلسات دیگری است .

حیدرعلی کامیاب اضافه کرد : مقرر شده است ، شرفی درتمرینات تیم برق حاضر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391