برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهمن طهماسبی: با تیم نصفه و نیمه ، پرسپولیس میلیاردی را بردیم،بنگر به من فحش نداد

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۸ — پانا

مهاجم تیم فوتبال صبای قم گفت: با تیم نصفه و نیمه توانستیم پرسپولیس کهکشانی را شکست دهیم و این لذت بخش ترین شب فوتبالی بود.

بهمن طهماسبی

بهمن طهماسبی در خصوص پیروزی دیشب صبای قم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: وقتی ۳ امتیاز بازی را می گیری، یعنی همه چیز خوب بوده و حرفی باقی نمی ماند. قبل از بازی به شما گفتم که شکست دادن پرسپولیس مقابل تماشاگرانش لذت بخش است و حالا داریم لذت این برد را می بریم.

وی افزود: داشتن چنین تماشاگرانی برای هر تیمی نعمت است و آنها از دقیقه اول تا آخر تیمشان را تشویق کردند. پرسپولیس هم ما را غافلگیر کرد و انتظار نداشتیم این قدر روی ما فشار بیاورند اما هر چه از بازی گذشت، نبض هافبک را در دست گرفتیم و بهتر شدیم . هر چه زمان می گذشت، استرس عدم گلزنی به حریف فشار آورد.

مهاجم صبای قم تصریح کرد: هرچه کادر فنی از من خواسته بود را انجام دادم و فقط گل نزدم که آن هم بچه‌ها زدند. من تا زمانی که بودم به دستور کادر فنی روی مدافعان پرسپولیس خیلی فشار آوردم و آنها را خسته کردم. دیدید که جایگزین من از این خستگی استفاده کرد و گل زد.

طهماسبی در پاسخ به این سئوال که آیا از تعویض ناراحت شدی؟ گفت: به خاطر خطایی که بنگر روی من انجام داد و با استوک روی ساق پای من رفت، کمی درد داشتم. البته کمی هم به خاطر دوندگی خسته شدم. به نظرم تصمیم گل محمدی درست بود و دیدید که بازیکن جایگزین گل زد.

وی در خصوص درگیری لفظی با بنگر تاکید کرد: اصلا درگیری نداشتیم. در آن صحنه داشتیم صحبت می کردیم. بنگر می گفت تو را بیرون زمین زدم. تعجب می کنم می گویند درگیر شدیم. باید فیلم بازی را ببینم چه اتفاقی افتاده که همه فکر کردند، درگیر شدیم. در آن صحنه هم بنگر به خاطر اعتراض شدید کارت گرفت نه فحش. بنگر هیچ وقت فحش نمی دهد!

مهاجم پیکان افزود: گرفتن ۹ امتیاز از ۴ بازی خیلی خوب است. ما ۲ بازی خیلی خوب مقابل پیکان و ذوب آهن انجام دادیم و ۶ امتیاز گرفتیم ولی در بازی سوم اتفاقاتی افتاد که غافلگیر شدیم و مقابل ملوان باختیم. دیدید که مقابل پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کردیم. ما از هدف های کوچک به اهداف بزرگ می رسیم.

طهماسبی گفت: فراموش نکنید که ما با تیم نصفه و نیمه ، پرسپولیس کهکشانی و میلیاردی را بردیم. ۵ بازیکن و سرمربی ما نبودند ولی با تلاش خود بردیم. ما یک تیم خیلی خوب داریم که نیمکت نشینان هیچ فاصله ای با اصلی‌ها ندارند. قول می دهم که از هفته ششم، هفتم به بعد از پرسپولیس تیمی می بینید که تا به حال ندیده اید! خدا را شکر که ما نهایت استفاده را از شرایط بد پرسپولیس کردیم وگرنه بازیکنانی دارند که در هفته های آینده تیم را به روزهای اوج می رسانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391