برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طالبی: جایگاه کنونی ذوب آهن، جایگاه واقعی این تیم نیست

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۶ — ایمنا

مدافع تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: اصلاً نمی‌توان گفت جایگاه کنونی ذوب آهن، جایگاه واقعی این تیم است چون هنوز در اوایل فصل به سر می‌بریم و تا پایان لیگ فراز و نشیب‌های فراوانی داریم.

فرشید طالبی

فرشید طالبی ، در خصوص داربی فوتبال اصفهان گفت: در این بازی نیز مانند همه بازی‌ها هر ۲ تیم برای کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کنند. من چندین سال در ذوب آهن بودم و بازی‌های زیادی را در ذوب آهن برابر سپاهان انجام دادم و اکنون سرنوشت طوری شده است که با لباس سپاهان برابر سپاهان قرار بگیرم و البته این از زیبایی‌های فوتبال است.
وی ادامه داد: برای شاد کردن دل هواداران سپاهان از جان و دلم تلاش می‌کنم. به نظر من ثواب کردن فقط کمک مالی یا گرفتن دست یک نیازمند نیست بلکه می توان با شاد کردن دل افراد هم ثواب کرد. امیدوارم برای آنهایی که تنها دلخوشی شان موفقیت سپاهان است بتوانم کاری کنم و افتخار شاد کردن سپاهانی‌ها را داشته باشم.
مدافع سابق تیم فوتبال ذوب آهن در ارتباط با بحث جریمه‌ای که باشگاه ذوب آهن برای بازیکنان سال گذشته خود در نظر گرفته است اظهار داشت: در مورد این مسائل صحبت نکنم بهتر است اما باید بگویم این مسئله بیشتر یک بحث حقوقی است و ارزش ندارد که ما بخواهیم ذهن خودمان را مشغول این مسائل کنیم. بهتر است از طریق مجاری قانونی این بحث را ادامه دهیم.
طالبی در مورد وضعیت کنونی ذوب آهن با بیان اینکه اگر شرایط خوبی برای ذوب آهن رقم بخورد این تیم همان ذوب آهن همیشگی می‌شود خاطرنشان کرد: اصلاً نمی‌توان گفت جایگاه کنونی ذوب آهن، جایگاه واقعی این تیم است چون هنوز در اوایل فصل به سر می‌بریم و تا پایان لیگ فراز و نشیب‌های فراوانی داریم. مطمئن باشید جدول کنونی لیگ برتر تغییرات زیادی می‌کند.
وی همچنین تصریح کرد: این ۲ تیم هرگاه در بهترین یا بدترین شرایط خود برابر یکدیگر صف آرایی می‌کردند به این دلیل که دیدارهای داربی شرایط خاص خودش را دارد دور از انتظار ظاهر می‌شوند و اصلاً نمی‌توان پیش بینی کرد کدام تیم در داربی موفق می‌شود.
مدافع تیم فوتبال سپاهان بیان داشت: شرایط قبل از داربی تیم‌ها به هیچ وجه نمی‌تواند دخالتی در بازی و همچنین نتیجه داشته باشد، در داربی قبلی که در هفته ماقبل پایانی لیگ یازدهم برگزار شد شرایط ذوب آهن خیلی بد بود اما در زمین عالی دفاع کردیم و سپاهان نتوانست به ما گل بزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391