برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین تراکتور با یک تماشاچی

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۷ — گل

از نکات مهم تمرین دیروز ، حضور ژائو ویلا بود که گویا مشکلات پزشکی وی از نظر باشگاه تراکتور سازی حل شده وقرار داد وی کماکان با این باشگاه معتبر است

تیم تراکتورسازی تبریز

عصر دیروز تمرین تراکتور طبق روال همیشه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ در زمین لشگر عاشورا با حضور تمامی بازیکنان برگزار شد و تنها نکته قابل توجه این تمرین عدم حضور هواداران در تمرین و بطوری که فقط یک نفر از روی سکوها نظاره گر تمرین بود . آیا هواداران با یک تساوی ، دلسرد شده اند ؟! خیلی زود است !
۱- کریمیان که بعلت مسمومیت و یا همان ویروس وارداتی از پاتالیا بازی با سایپا را از دست داد ، کمی تا قسمتی بهتر شده است و در تمرینات گروهی شرکت کرد .
۲- دو کوچولوی سید صالحی در تمرین تراکتور میهیمان ویژه به شمار می رفتند .

۳- فردین که تازه از مصدومیت رها شده است خیلی امیدوار بود تا مقابل سایپا به میدان برود ولی ۹۰ دقیقه کنار تونی روی نیمکت نشست .
۴-محمد نصرتی هم دیدار با سایپا را بخاطر همان ویروس وارداتی از پاتالیا از دست داد . گرچه حرف و حدیث دور بر این بازیکن زیاد بود ولی شما نشنیده بگیرید ، خبری نیست ۵-این هم آنسلمو مصدوم ؛ قدم می زده مصدوم شده ! اینم از شانس تراکتور بی بازیکن هستش ، دکتر ثابت در مورد بازگشت آنسلمو می گوید : " در خوشبینانه ترین وضعیت از هفته سوم به بعد می تواند به تیم ملحق شود "
۶- تمرینات مربی دروازه بانها بیشتر شبیه میدان نبرد است و تمرینات سخت و نفس گیری را برای دروازبانان در نظر می گیرد و البته از گوشه و کنار شنیده می شود که اعتقاد عجیبی به عقیل اعتمادی گلر دوم تیم دارد و باید منتظر حضور وی در میادین باشیم .
۷- فرزاد حاتمی نیز در اردوی ترکیه مصدوم شد و با یک یا دو جلسه تمرین به بازی با سایپا رسید و دقایق کوتاهی را توانست بازی کند ولی دردی را دوا نکرد .
۸- فلاویو لوپز هم با زانوی ورم کرده از تمرینات گروهی بازماند و دور زمین دوید و در انتهای تمرین با زانوی یخ بسته در کنار آنسلمو نظارگر تمرین بود . دکتر ثابت در مورد او گفت " مشکل خاصی نیست و از فردا در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد "
۹-در اواسط تمرین تونی از تمرین نه چندان جدی بازیکنان شاکی شد و حسابی داد و بیداد کرد تا بازیکنان با جدیت بیشتری تمرین را ادامه دهند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391