برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین سپاهان :شاکی‌ها از کی روش

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۶ — گل

طلایی پوشان برای ادامه صدر نشینی در لیگ برتر تمرینات اماده سازی خود را بدون حضور تماشاگر جهت رویارویی با سایپا در زمین چمن ورزشگاه جروکان اصفهان برگزار کردند

تیم سپاهان

تیم سپاهان برای روند روبه رشد خود در لیگ تمرینات تاکتیکی و تکنیکی خود را طبق برنامه در مجموعه باغ فردوس و زمین چمن ورزشگاه جروکان اصفهان بدون حضور تماشاگران وپشت درهای بسته پیگیری می کنند .واین در شرایطی است که زرد جامگان اصفهانی قرار است تا پایان هفته جاری و قبل از رویارویی با تیم سایپا در هفته پنجم لیگ برتر با تیم امید سپاهان مسابقه تدارکاتی برگزار کنند .

تمرین در حضور اعضاء هیئت مدیره و مدیر عامل

بازیکنان سپاهان با دستورات محمود کریمی بدنهای خود را گرم می کردند که به ناگاه "سرو کله " اعضاء هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه سپاهان برسر تمرینات پید اشد ، مهندس ترابیان رئیس هیئت مدیره باشگاه در ابتدا سراغ میلسوویچ مدافع استرالیایی جدید الورود سپاهان را گرفت که علیرضا رحیمی و رسول خوروش توضیحات کافی را پیرامون این مدافع بلند قامت به ترابیان ارائه دادند .

تمرینات طاقت فرسای مربی دروازه بانها

تونچی مربی دروازه بانان تیم سپاهان ،بطور مجزا از دیگر بازیکنان، سه دروازه بان طلایی پوش را مورد ازمایش و تمرینات سخت وطاقت فرسای دروازه بانی قرار داد . تونچی با شوتهای محکم از فاصله نزدیک و با گماردن موانع پیش روی دروازه بانها توان بدنی و امادگی انان را مورد ارزیابی قرار داد که در بعضی اوقات این سه سنگربان از شدت و حدت تمرینات از نفس می افتادند .

بازی در نصف زمین با سه دروازه

بازی دستگرمی میان بازیکنان سپاهان با دو گروه ۱۱ نفره با کاورهای سفید و زرد انجام شد که تیم صاحب توپ با پاسهای تکضرب وزمینی طی سه پاس صحیح به دروازه نزدیکتر یورش می بردند که تیم مقابل هم بصورت صددر صد تیم صاحب توپ را پرس می کردند . در تیم کاورسفید ،احمد جمشیدیان ، محرم نویدکیا و میلسوویچ گلزنی کردند .

قرارداد میلسوویچ در هاله ای از ابهام

هرچند حضور میلسوویچ مدافع ۱۹۳ سانتی متری بلند قامت استرالیایی زرد پوشان در تمرینات قطعیت پیدا کرد ، اما رسول خوروش مدیر تیم سپاهان درباره انعقاد قرار داد ، گفت : میلسوویچ دارای سابقه بازی در تیمهای اروپایی است اما بدن وی هنوز اماده نیست که امضاء قرار داد با این مدافع تنومند بستگی به نظر زلاتکو کرانچار دارد .

تاسف ذوبی های سابق

ذوبی‌ها ی سابق که اکنون با تیم سپاهان در صدر جدول برای سایرین وبخصوص ذوبی های " کرکری " می خوانند ، از وضعیت تیم بحران زده نایب قهرمان سابق آسیا در قعر جدول ابراز تاسف وناراحتی کردند و گفتند ؛ ببینید ذوب اهن را به چه حال روزی انداختند ، ادامه اینگونه روند انان را به لیگ پایین تر می فرستد . این در شرایطی است که تمامی بازیکنانی که از ذوب اهن جداشدند بابت کلیه طلبهای معوقه خود به کمیته انضباطی شکایت کردند .

نارضایتی سپاهانی‌ها از اسامی تیم ملی

در پایان تمرین تیم سپاهان موقعی که بازیکنان زیر نظر علیرضا مرزبان بدنهای خود را سرد می کردند ، نارضایتی بازیکنان طلایی پوش از دعوت شدن یک بازیکن به اردوی تیم ملی موید این نکته بود که مربیان تیم ملی به نوعی در حق تیم فوتبال سپاهان " اجحاف " کردند ، با این وجود انان مدعی بودند حداقل امید ابراهیمی ، و محمد باقر صادقی باید به اردوی تیم ملی در مجارستان دعوت می شدند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391