برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ادامه تمرین تیم ملی فوتبال در مجارستان

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۲ — ورزش سه

پنجمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اردوی مجارستان در محل کمپ تیم ملی این کشور برگزار شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پنجمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اردوی مجارستان، در محل کمپ تیم ملی این کشور برگزار شد.

این تمرین که آخرین تمرین تیم ملی در این کمپ بود، ۲۱ بازیکن حاضر ابتدا بدن‌های خود را با برنامه بارت کاوبرگ گرم کردند و سپس کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان بازیکنان را به دو تیم تقسیم کرد و به مرور تاکتیک‌های مورد نظر خود پرداخت.

در طول تمرین کی‌روش بطور دائم با بازیکنان صحبت می‌کرد و اشتباهات آن‌ها را گوشزد کرد.

کی‌روش خطاب به بازیکنان گفت در این تمرینات است که باید کارها و تاکتیک‌های موردنظر سرمربی را به درستی اجرا کرده و آن را فراموش نکنند زیرا در غیراین صورت در مسابقات دچار اشتباه خواهند شد و ممکن است تیم نتواند نتیجه مورد دلخواه را بگیرد. این تمرین شامل مرور کارهای دفاعی و ترکیب‌های تهاجمی بود.

تمرین یک ساعت و نیم بطول انجامید و پس از آن کلیه اعضای تیم ملی کمپ مذکور را ترک کرده و به هتل رامادا پلازا شهر بوداپست نقل مکان کردند.

تیم ملی کشورمان تا روز پایانی اردو در همین هتل اقامت خواهد داشت و در زمینی نزدیک به هتل نیز تمرینات خود را دنبال خواهد کرد.

تیم ملی ۲۵ مرداد با تونس بازی تدارکاتی برگزار می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391