برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل تراکتور:تونی انتظارات را برآورده نکرده است

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۴ — گل

روز گذشته برای بررسی وضعیت تیم با تونی جلسه ای برگزار کردیم. توضیحاتی که سرمربی در خصوص شرایط داد، قابل قبول بود و قانع شدیم

تیم تراکتورسازی تبریز

محمدحسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی معتقد است که سرمربی پرتغالی این تیم هنوز در این ۲ هفته اول انتظارات را برآورده نکرده است.

جعفری در خصوص این موضوع حرف هایش را اینگونه آغاز ی کند:« تراکتورسازی در ۲ بازی گذشته نتوانسته بردی کسب کند و هنوز به شرایط ایده آل نرسیدیم. طبیعی است وقتی ما از ۲ بازی تنها ۲ امتیاز گرفتیم، انتظارات ما برآورده نشده است.البته می خواهیم تیم بدون استرس و با آرامش بیشتر کار را دنبال کند. هنوز چیزی از دست ندادیم و اگر کادر فنی در ادامه بیشتر دقت کند، می توانیم شرایط را جمع و جور کنیم. تیم ما از لحاظ کیفیت خوب کار نکرده و باید تلاش کنیم در بازی های بعدی نتیجه بگیریم.»

مدیرعامل تراکتور ادامه می دهد:« روز گذشته برای بررسی وضعیت تیم با تونی جلسه ای برگزار کردیم. توضیحاتی که سرمربی در خصوص شرایط داد، قابل قبول بود و قانع شدیم. بالاخره دیر اضافه شدن بازیکنان ملی پوش و مصدومیت برخی بازیکنان باعث شده تیم به هماهنگی لازم نرسد. ما هم یکسری خواسته داشتیم و گفتیم که با مربیان ایرانی بیشتر مشورت صورت گیرد.»

جعفری تاکید می کند:« انتظار داریم تیم ما از هفته چهارم یا پنجم به بعد بهتر خود را نشان دهد. این بازی‌ها نمی تواند ما را قانع کند و در تبریز نباید به راحتی امتیاز از دست دهیم ولی مقابل سایپا این طور شد. امسال هیچ تیمی ضعیف نیست و ما باید خیلی قوی باشیم. مهم نیست چه تیمی مقابل ما بازی می‌کند چون باید این قدر قوی باشیم که با پتانسیل خود حریفان را ببریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391