برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل تراکتور:تونی انتظارات را برآورده نکرده است

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۴ — گل

روز گذشته برای بررسی وضعیت تیم با تونی جلسه ای برگزار کردیم. توضیحاتی که سرمربی در خصوص شرایط داد، قابل قبول بود و قانع شدیم

تیم تراکتورسازی تبریز

محمدحسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی معتقد است که سرمربی پرتغالی این تیم هنوز در این ۲ هفته اول انتظارات را برآورده نکرده است.

جعفری در خصوص این موضوع حرف هایش را اینگونه آغاز ی کند:« تراکتورسازی در ۲ بازی گذشته نتوانسته بردی کسب کند و هنوز به شرایط ایده آل نرسیدیم. طبیعی است وقتی ما از ۲ بازی تنها ۲ امتیاز گرفتیم، انتظارات ما برآورده نشده است.البته می خواهیم تیم بدون استرس و با آرامش بیشتر کار را دنبال کند. هنوز چیزی از دست ندادیم و اگر کادر فنی در ادامه بیشتر دقت کند، می توانیم شرایط را جمع و جور کنیم. تیم ما از لحاظ کیفیت خوب کار نکرده و باید تلاش کنیم در بازی های بعدی نتیجه بگیریم.»

مدیرعامل تراکتور ادامه می دهد:« روز گذشته برای بررسی وضعیت تیم با تونی جلسه ای برگزار کردیم. توضیحاتی که سرمربی در خصوص شرایط داد، قابل قبول بود و قانع شدیم. بالاخره دیر اضافه شدن بازیکنان ملی پوش و مصدومیت برخی بازیکنان باعث شده تیم به هماهنگی لازم نرسد. ما هم یکسری خواسته داشتیم و گفتیم که با مربیان ایرانی بیشتر مشورت صورت گیرد.»

جعفری تاکید می کند:« انتظار داریم تیم ما از هفته چهارم یا پنجم به بعد بهتر خود را نشان دهد. این بازی‌ها نمی تواند ما را قانع کند و در تبریز نباید به راحتی امتیاز از دست دهیم ولی مقابل سایپا این طور شد. امسال هیچ تیمی ضعیف نیست و ما باید خیلی قوی باشیم. مهم نیست چه تیمی مقابل ما بازی می‌کند چون باید این قدر قوی باشیم که با پتانسیل خود حریفان را ببریم.»

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391