برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باید دیدار ما برابر تراکتورسازی در اکباتان برگزار شود

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — ورزش۳

قائم مقام مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی راه آهن از تغییر مکان بازی تیم های راه آهن و تراکتورسازی انتقاد کرد.

تیم راه آهن

کاظم امانی با اشاره به ضرورت برخورداری تیم فوتبال راه آهن از امتیاز کامل میزبانی در بازی های خانگی گفت: جابجایی مکان برگزاری دیدار راه آهن – تراکتورسازی مصداق بارز بی توجهی به عدالت در فوتبال است.

به گزارش ایسنا وی افزود: بهانه برنامه‌ریزان در خصوص نادیده گرفتن حق میزبانی راه آهن نمی‌تواند متوجه حضور تماشاگران با فرهنگ تراکتورسازی باشد چرا که تماشاگران اصیل این تیم ریشه دار، منضبط ترین هواداران فوتبال در شمالغرب کشور محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: طی سنوات پیشین و در طول ۸ سال تجربه مدیرعاملی‌ام در باشگاه تراکتورسازی به این واقعیت مهم پی بردم که هواداران خونگرم تراکتورسازی در حمایت از این تیم صداقت و پشتکار دارند و از ورود به هرگونه مسائل حاشیه‌ای پرهیز می‌کنند.

امانی افزود: ایجاد فضای نابرابر، بنیان فوتبال حرفه‌ای را مخدوش می‌سازد لذا باشگاه راه آهن مجدانه پیگیر برگزاری دیدار تیم‌های راه آهن و تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی و خانگی خود واقع در شهرک اکباتان است.

وی تصریح کرد: راه آهن با رویکرد نتیجه‌بخش در سه هفته نخست لیگ برتر، شایستگی خود را برای حضور در جمع مدعیان نشان داده است از این رو هرگونه بی‌توجهی به منافع این باشگاه خصوصی که رویه حرفه ای و توفیقمندانه‌ای را در پیش گرفته، ظلم آشکار به فوتبال باشگاهی است.

وی اضافه کرد: قرار گرفتن راه آهن تحت پوشش و مالکیت شرکت هواپیمائی فراز قشم، مهمترین رخداد برای اجرای واقعی خصوصی سازی در باشگاه‌های ورزشی ایران تلقی می‌شود بنابراین جایز است. متولیان برگزاری مسابقات لیگ برتر، با جانب عدالت، نگرشی یکسو و یکسان به کلیه تیم‌ها داشته باشند و طوری نباشد که با تبعیض و جانبداری از تیمی، حق میزبانی راه آهن سلب شود.

امانی درباره وضعیت فعلی راه آهن نیز اظهار کرد: نتایج حاصله تاکنون در راستای حمایت مدیران ارشد باشگاه و نیز برنامه‌ریزی و تدبیر کادر فنی ممکن شده است و بازی با سپاهان ثابت کرد راه آهن یک سر و گردن از حریفان خود بالاتر است.

قائم مقام مدیرعامل باشگاه راه آهن در خاتمه افزود: متاسفانه اشتباهات داوری غالبا گریبانگر تیم‌هایی است که همانند راه آهن، فوتبال پاک و جوانمردانه را در دستور کار خود دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391